14 Mayıs seçim zamani

Dertler paylaştıkça azalır.
Kullanıcı avatarı
nscckts
Site Admin
İfadeler: 38733
Ruh hali:
Teşekkür etti: 2173 kez
Burç:
İletişim:

Re: 14 Mayıs seçim zamani

Okunmamış mesaj gönderen nscckts »

Kitty yazdı:
28 May 2023, 20:11
Kemal Kılıçdaroğlu ilk seçimde kazanamasam birakıcam dedi sözü tutmadi adama güven olmaz 🙄 chp ye oy vermeyi hiç düşünmedim çünkü Bilecik CHP 🙄 adam gibi baktıklari yok güven olmaz bunlardan
kemal kılıçdaroğlu çok stratejik hatalar yaptı
canan kaftancıoğlu ile derhal yollarını ayırmalı korkunç bölücü söylemleri var,halkı dinlemedi halk kendisini istemiyordu daha doğru bir aday çıkarabildi

birşeylerin değişmesini istiyorsanız değişim şart diyerek aynı koltuklar aynı makamlar aynı insanlar aynı isimlerle giriyorlar bu yarışa

akp nin nasıl yarışacağını biliyordu kazanmak istiyorsa riske girmemesi gerekiyordu talihsiz söylemleri oldu vs... bunların etken olduğunu düşünüyorum zaten 74 yaşında 5 sene sonra devam edemeyecekti istese bile yaş akdinden

artık genç isimler görmek istiyorum birbirlerine küfreden sataşan insanları görmek istemiyorum

burada şuan çok ciddi şekilde havaya ateş ediliyor mesela,korkunç... bu suç derhal müdahale edilmeliydi ...
1
1 Resim

Her insan yapmadığı tüm iyiliklerden sorumludur.

Kullanıcı avatarı
Ametist
Moderatör
İfadeler: 11307
Ruh hali:
Teşekkür etti: 2487 kez
Burç:

Okunmamış mesaj gönderen Ametist »

nscckts yazdı:
28 May 2023, 20:16
Kitty yazdı:
Kemal Kılıçdaroğlu ilk seçimde kazanamasam birakıcam dedi sözü tutmadi adama güven olmaz 🙄 chp ye oy vermeyi hiç düşünmedim çünkü Bilecik CHP 🙄 adam gibi baktıklari yok güven olmaz bunlardan
canan kaftancıoğlu ile derhal yollarını ayırmalı korkunç bölücü söylemleri var,halkı dinlemedi halk kendisini istemiyordu daha doğru bir aday çıkarabildi

birşeylerin değişmesini istiyorsanız değişim şart diyerek aynı koltuklar aynı makamlar aynı insanlar aynı isimlerle giriyorlar bu yarışa

akp nin nasıl yarışacağını biliyordu kazanmak istiyorsa riske girmemesi gerekiyordu talihsiz söylemleri oldu vs... bunların etken olduğunu düşünüyorum zaten 74 yaşında 5 sene sonra devam edemeyecekti istese bile yaş akdinden

artık genç isimler görmek istiyorum birbirlerine küfreden sataşan insanları görmek istemiyorum

burada şuan çok ciddi şekilde havaya ateş ediliyor mesela,korkunç... bu suç derhal müdahale edilmeliydi ...
Canan kaftancıoğlu tam bir bölücü kılıçtaroğlunun yerine geçeceği konuşuluyor geçerse chp biter. 14 mayıs gösterdi ki ülkenin yarısı akp li yarısı millet ittifakından chp diğer yarıyı yok sayarak konuştu hep. Hdp ile birleşmelerini falan geçtim kendileri ayrımcı bir kafada. Daha sadece zor bela en olmayacak adayı belirledikleri zaman bile ayrımcı davranmaya başladılar. Sadece kendileri ile aynı görüşü benimseyenlerle olacağını düşündüler. Hangi taraf olursa olsun birleştirici ve bütünleştirici olmalı. Halk tv izledim biraz gerçekten saçmalıyorlar anlamsız bir suçlama içindeler. Neden böyle olduk dedikleri yok. Kendi içimizde kazandık diyorlar. Aday Mansur Yavaş olsaydı şu an herşey çok başka olabilirdi.
Diğer taraf mükemmel mi hayır. Onlarda kendi içlerinde ayrımcı olabiliyor ancak adayları yani cumhurbaşkanı iyi bir hatip konuşmasıyla etkileyebiliyor ve inandırıyor. İnsanlara sorgulamak önünü arkasını 10 sene sonra ne olur araştırmak zor geldiği için anlık olarak inandıklarının peşinde gidiyorlar.
Sonuç milletimiz geleceğimiz için hayırlı olsun.
1
1 Resim

Kader, gayrete aşıktır❤️

Kullanıcı avatarı
Kitty
İfadeler: 618
Teşekkür etti: 82 kez
Burç:

Okunmamış mesaj gönderen Kitty »

@nscckts ya Nisa biliyor musun geçenler böle sataşırsa geleceği nasıl yönetebilir birakın ülkeyi yöneteceği düşünelim demeleri gerek ha Erdoğan bi daha aday olmayacak bi 5 seneyi hazirlik yapalım demeleri gerek işte böle düşünen mi kaldı
Hep tartışma savaş içinde tbmm işte
Bölelerden adam olmaz kimse kimsenin fikrine saygı duymuyor
Geleceği düşünecek başkanlar lazım ki strajetiki düşünsün .
1 Resim 1 Resim

Kullanıcı avatarı
nscckts
Site Admin
Ruh hali:
Burç:
İletişim:

Ametist yazdı:
28 May 2023, 20:30
nscckts yazdı:
28 May 2023, 20:16
Kitty yazdı:

Canan kaftancıoğlu tam bir bölücü kılıçtaroğlunun yerine geçeceği konuşuluyor geçerse chp biter. 14 mayıs gösterdi ki ülkenin yarısı akp li yarısı millet ittifakından chp diğer yarıyı yok sayarak konuştu hep. Hdp ile birleşmelerini falan geçtim kendileri ayrımcı bir kafada. Daha sadece zor bela en olmayacak adayı belirledikleri zaman bile ayrımcı davranmaya başladılar. Sadece kendileri ile aynı görüşü benimseyenlerle olacağını düşündüler. Hangi taraf olursa olsun birleştirici ve bütünleştirici olmalı. Halk tv izledim biraz gerçekten saçmalıyorlar anlamsız bir suçlama içindeler. Neden böyle olduk dedikleri yok. Kendi içimizde kazandık diyorlar. Aday Mansur Yavaş olsaydı şu an herşey çok başka olabilirdi.
Diğer taraf mükemmel mi hayır. Onlarda kendi içlerinde ayrımcı olabiliyor ancak adayları yani cumhurbaşkanı iyi bir hatip konuşmasıyla etkileyebiliyor ve inandırıyor. İnsanlara sorgulamak önünü arkasını 10 sene sonra ne olur araştırmak zor geldiği için anlık olarak inandıklarının peşinde gidiyorlar.
Sonuç milletimiz geleceğimiz için hayırlı olsun.
yineeee yine çok nokta atışı tespitler :alkis:

umarım chp bu intiharı yapmaz ,gerçekten chp nin geldiği şu duruma inanamıyorum :olamaz:

akp seçmenine gözünüz kör olmuş görmüyorsunuz anlamıyorsunuz diyen fanatik bazı seçmenler kendileri de aynı hatayı yaptı, genel başkana tepki koyup biz xxx isimleri bu partide istemiyoruz onlar varsa biz yokuz demeleri gerekirdi en başta parti menfaaati için

:hands: amin canım

ay hala çok acayip silah sesleri inanılmaz gerildim
kazasız belasız atlatsaydık şu günü ...
1
1 Resim
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti nscckts mesajı için:
Kitty
Değerlendirme: 8.33%

Kullanıcı avatarı
nscckts
Site Admin
Ruh hali:
Burç:
İletişim:

Kitty yazdı:
28 May 2023, 20:38
@nscckts ya Nisa biliyor musun geçenler böle sataşırsa geleceği nasıl yönetebilir birakın ülkeyi yöneteceği düşünelim demeleri gerek ha Erdoğan bi daha aday olmayacak bi 5 seneyi hazirlik yapalım demeleri gerek işte böle düşünen mi kaldı
Hep tartışma savaş içinde tbmm işte
Bölelerden adam olmaz kimse kimsenin fikrine saygı duymuyor
Geleceği düşünecek başkanlar lazım ki strajetiki düşünsün .
ülkenin genel sorunu saygısızlık
demin bir sitede siyaset topiğini okuyordum insanlar birbirine öl geber diyor
:olamaz:

ne biçim insanlar olduk biz çok şaşırıyorum
1
1 Resim
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti nscckts mesajı için:
Kitty
Değerlendirme: 8.33%

Kullanıcı avatarı
nscckts
Site Admin
Ruh hali:
Burç:
İletişim:

çok şükür polis siren sesleri duyulmaya başlandı artık bitsin silah sesleri
1 Resim 1 Resim

Kullanıcı avatarı
nscckts
Site Admin
Ruh hali:
Burç:
İletişim:

sesler daha yeni kesildi
gerçekten inanılmaz ya,inanılmaz
başım ağrımış
1
1 Resim

Kullanıcı avatarı
Kitty
İfadeler: 618
Teşekkür etti: 82 kez
Burç:

Okunmamış mesaj gönderen Kitty »

evet oralarda iyi partili bir vatandaş hayatini kaybetmiş haberlerde okudum..
offf neden böle yaa..
2 Resim

Kullanıcı avatarı
nscckts
Site Admin
Ruh hali:
Burç:
İletişim:

0

Kullanıcı avatarı
nscckts
Site Admin
Ruh hali:
Burç:
İletişim:

https://www.sondakika.com/politika/habe ... -15987595/

istiklal marşı okunurken dudağını bile kıpırdatmayan herkesi kınıyorum, yuvasız böcek gibi yaşamayı kendisine yakıştıranlar bunu yapabilir benim için sıkıntı yok ama biz türk vatandaşlarının vergisiyle orada insanları temsil ediyorsunuz .

kapatıldıkça yeniden başka isimler adı altında toplanıp habire bizi insan haklarına şikayet edip edip orada bizim vergilerimizle duruyorsunuz . yakında tüm ülke bölücülerinin kökünün kazınmasını diliyorum

bıktım fitne saçan pkk destekçilerinden
1
1 Resim

Kullanıcı avatarı
nscckts
Site Admin
Ruh hali:
Burç:
İletişim:

https://www.trthaber.com/haber/gundem/c ... 71833.html

muharrem ince çok söyledi
''gel kemal kılıçdaroğlu bırak bu nefret ve şantaj dilini o vekil listen olmaz onlarla yola girilmez ertesi gün hepsi istifa ederse ne yapacaksın '' demişti oğuzhan uğurun programında

muharrem ince haklı çıktı

herkes istifa ediyor bilin bakalın tek istifa etmeyen kim

kemal kılıçdaroğlu ...yol açmıyor ,devlet bahçeliden hiç farkı yok.
1
1 Resim

Kullanıcı avatarı
nscckts
Site Admin
Ruh hali:
Burç:
İletişim:

Screenshot_20230602_211324.jpg
kadın 4 yıl hapisde yattı, siyasi yasak aldı yine de durmadı. Her girdiği ortamda sıkıntı çıkıyor
1
1 Resim

Kullanıcı avatarı
nscckts
Site Admin
Ruh hali:
Burç:
İletişim:

nedim şeneri resmen alkışladım
0