Çok üzüldüm

Dertler paylaştıkça azalır.
Kullanıcı avatarı
nscckts
Site Admin
İfadeler: 42653
Ruh hali:
Teşekkür etti: 2173 kez
Burç:
İletişim:

Re: Çok üzüldüm

Okunmamış mesaj gönderen nscckts »

Ametist yazdı:
09 Haz 2023, 12:29
nscckts yazdı:
09 Haz 2023, 12:13
düşündümde evleri bahçelide olsa kızların alerjisi varya zor ya, yapamazlar ...

ahsenden biliyorum benimde ahseninde alerjisi var, resmen ölüyordum , küçük dilim şişti, hapşuruk krizi ,iğneler olduk alerji için ilaçlar kullandık zor bakamazlar asla, o yüzden sende kalır içini ferah tut canım
Yüreğime su serptin inşallah istemezler. Anna eylül e kadar orada yalnız olacak düzen kuracak belki şimdi götürmezler ama eşi giderken isterler mi bilemiyorum 😔 anneme kaçırırım 😀
ya çok tatlısın , teddyi kaçıralım :gulme:

tedyy seni bırakmaz bir kere :oyyy: o yüzden alamazlar
1 Resim 1 Resim 2 Resim

Her insan yapmadığı tüm iyiliklerden sorumludur.

Kullanıcı avatarı
Ametist
Moderatör
İfadeler: 12598
Ruh hali:
Teşekkür etti: 2488 kez
Burç:

Okunmamış mesaj gönderen Ametist »

kızlar teddy nin ailesi o artık sizin çocuğunuz almayı hiç düşünmedik. sizinle mutlu olduğunu görüyoruz içimiz rahat dediler :ask:
çok mutlu oldum. önce bir bayramdan 2 hafta önce alacağız pasaportunu işleteceğiz dediler. lütfen şaka olsun veremem teddy i dedim ağlamaklı oldum şaka şaka dediler.

hepinize desteğiniz için ayrı ayrı teşekkür ediyorum @Poudré @nscckts @Sebboy58 @muge
5 Resim

Kader, gayrete aşıktır❤️

Kullanıcı avatarı
nscckts
Site Admin
İfadeler: 42653
Ruh hali:
Teşekkür etti: 2173 kez
Burç:
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen nscckts »

Ametist yazdı:
09 Haz 2023, 15:32
kızlar teddy nin ailesi o artık sizin çocuğunuz almayı hiç düşünmedik. sizinle mutlu olduğunu görüyoruz içimiz rahat dediler :ask:
çok mutlu oldum. önce bir bayramdan 2 hafta önce alacağız pasaportunu işleteceğiz dediler. lütfen şaka olsun veremem teddy i dedim ağlamaklı oldum şaka şaka dediler.

hepinize desteğiniz için ayrı ayrı teşekkür ediyorum @Poudré @nscckts @Sebboy58 @muge
ayyy çok mutlu oldum :cilgin:
çok duygulandım , çok sevindim canım, hadi gözün aydın :ask: teddyi şöyle benim için mıncırır bir mama ısmarlarsın artık ona :oyyy:
4 Resim 1 Resim

Her insan yapmadığı tüm iyiliklerden sorumludur.

Kullanıcı avatarı
Ametist
Moderatör
İfadeler: 12598
Ruh hali:
Teşekkür etti: 2488 kez
Burç:

Okunmamış mesaj gönderen Ametist »

nscckts yazdı:
09 Haz 2023, 15:41
Ametist yazdı:
09 Haz 2023, 15:32

ayyy çok mutlu oldum :cilgin:
çok duygulandım , çok sevindim canım, hadi gözün aydın :ask: teddyi şöyle benim için mıncırır bir mama ısmarlarsın artık ona :oyyy:
çok teşekkür ederim canım senden bir yaş mama ısmarlayacağım mıncırdım öptüm sarıldım. bir yanım istemezler diyordu, bir yanım ya götürmek isterlerse diyordu.
2 Resim 1 Resim 1 Resim

Kader, gayrete aşıktır❤️

Kullanıcı avatarı
Sebboy58
Seçkin Üye
İfadeler: 8920
Teşekkür etti: 2014 kez

Okunmamış mesaj gönderen Sebboy58 »

Ametist yazdı:
09 Haz 2023, 11:30
Poudré yazdı:
09 Haz 2023, 00:50
Ay çok kötü ya böyle sevdiğin insanların gidişi 😞
Onlar için sevinmeye çalış,iyi düşün yani bi nebze üzüntün hafifler
Teddy'yi almazlat sanki ya 😞 yaparlar mi bunu sana 😞
Bir yandan üzülüyorum ama bir yandan da iyi yapıyorlar diyorum. Çocuğum olsaydı ve gideceğim ülkenin vatandaşı olsaydım çocuklarım için bir an düşünmez giderdim.

Mesafeli bir insanımdır Anna o kadar içten samimi gösterişten saçma sapan bir çok davranıştan uzaktı ki duvarlarımı indirmiştim o yüzden biraz zor geldi. Kedime dokunmasınlar yokluklarına alışmaya razıyım🙂
Alışılıyor sadece Zaman lazım cnm Rabbim sabrını veriyor iyi olsun yeter diyorsun belli süre sonra nefes aldığını biliyime dönüyor mevzu @Ametist
2 Resim