5 yaşında kız çocuğu kıskançlığı:)

Dertler paylaştıkça azalır.
Kullanıcı avatarı
Sebboy58
Seçkin Üye
İfadeler: 8920
Teşekkür etti: 2014 kez

5 yaşında kız çocuğu kıskançlığı:)

Okunmamış mesaj gönderen Sebboy58 »

Kızlar dün etkinlik olduğu için saçlarimi yaptırdım.Aksam da yigenim gelecekti gelmiş bnden önce camdan bni gördu seni çok özledim hala hoşgeldin falan girdim içeri öpüştük koklastik sonra saçları mi maşa yaptırmistim şapkayı çıkarınca gördü kudurdu bnde aynı saçtan istiyorum neden yaptırdın çok kötü olmuş diye ağlamaya başladı saçlarını topla diyor dedim ki yarına lazım toplayamam dedim taktı kafaya kendini yerlere atıyor vuruyor bana saçımı bile yoldu o ara baya yarım saat birbirimizi yedik yandan tel tokayla tutturdum.İkna etme çabalarım uzunca devam etti diyorum ki senin saçların zaten kıvırcık kızım toplantı vardı ondan yaptım falan baya delirdi senin saçların zaten yatınca bozulur diyor baya burnumdan getirdi kizim gel oyun oynayalım baban gelip alacak seni zamanimiz gidiyor dedim gene dinlemedi gidiyor babannesine dedesine şikayet ediyor dedim siz girmeyin araya bn halledeceğim dedim kızim Alışacaksin bn bazen toplarım bazen açarım bazen kıvırcık bazen düz yaparım sende öyle yapabilirsin senin sacin bnm saçımla ayni olmak zorunda değil dedim baya uğraştım sonunda ikna ettim hadi konuyu kapatalım bir daha da açmayalım oyun oynayalım dedim barıştık bni çok sever bana düşkün bensiz yemez benle beraber vakit geçirmeyi sever gelince gitmek istemez ama bu kıskançlık dediğim dedik yönlendirme çabaları delirtiyor bni bn şuna inanıyorum bir insan 7 sinde neyse 70nde de odur ve huylarını genlerden alıyor anne babada varsa çocuga geçiyor pedagog dan yardım almalı mı böyle çocuklar sizce çünkü büyüyünce de bu huyları değişmez kiskanç hazımsız çekemeyen bir birey olmasından korkuyorum çünkü bn bu hayatta öyle insanlardan çok canım yandı bnm hayatım zaten. Kısıtlı daha çok baskı altına alınmak istemem nasıl alistirirsam öyle gider diye düşünüyorum.Annesiyle fikri mi paylaşacağım konusu açılınca sosyal hayatında da çok mutsuz olur mutsuz eder çünkü çiçeğim öyle düşünüyorum küçük çocuk kıskançlığı deyip geçemedim bu konuyu bn fikirlerinizi paylaşırmisiniz@nscckts @Ametist @Skinkeyr @deanspie @Bensimo @Lucifer @Kitty @Kalanchoe @Seda @taslarinsultani @babutsa
2 Resim

Kullanıcı avatarı
nscckts
Site Admin
İfadeler: 42653
Ruh hali:
Teşekkür etti: 2173 kez
Burç:
İletişim:

Re: 5 yaşında kız çocuğu kıskançlığı:)

Okunmamış mesaj gönderen nscckts »

Bunu aman küçük çocuk ne olacak diye normal karşılayanlar var bence değil yani ben evde mutsuz ve ilgisiz ortamda olan çocukların böyle ilgi çekmeye çalıştığını düşünüyorum durumu iyi idare etmişsin
2 Resim

Her insan yapmadığı tüm iyiliklerden sorumludur.

Kullanıcı avatarı
Sebboy58
Seçkin Üye

nscckts yazdı:
15 Ara 2023, 22:14
Bunu aman küçük çocuk ne olacak diye normal karşılayanlar var bence değil yani ben evde mutsuz ve ilgisiz ortamda olan çocukların böyle ilgi çekmeye çalıştığını düşünüyorum durumu iyi idare etmişsin
Aslında bütün ilgi onun üstünde tek çocuk tek torun ne isterse yapılıyor sevgi eksikliği yok aslında ama neden böyle kıskanç ve hazimsiz anlamıyorum hayatımda ki insanlarda böyle zaten onunda böyle olacağını düşündükçe deliresim geliyor kardeşi olursa düzelir diyorlar ama bn sanmıyorum sevgi bölünucek çünkü daha çok kudurucak @nscckts
2 Resim

Kullanıcı avatarı
nscckts
Site Admin
İfadeler: 42653
Ruh hali:
Teşekkür etti: 2173 kez
Burç:
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen nscckts »

Sebboy58 yazdı:
15 Ara 2023, 23:21
nscckts yazdı:
Aslında bütün ilgi onun üstünde tek çocuk tek torun ne isterse yapılıyor sevgi eksikliği yok aslında ama neden böyle kıskanç ve hazimsiz anlamıyorum hayatımda ki insanlarda böyle zaten onunda böyle olacağını düşündükçe deliresim geliyor kardeşi olursa düzelir diyorlar ama bn sanmıyorum sevgi bölünucek çünkü daha çok kudurucak @nscckts
kardeşi olunca düzelmez zaten çocuk düzelsin diye kardeş yapılmaz
doğuştan yapı meselesi canım , zamanla çevresine göre de biraz şekillenir değişir daha ama huy huydur
anne baba evde iyi mi ,sevgi dolu ortam mı, birebir oyunlar oynuyor mu anne babası onunla ,iletişimleri nasıl
1 Resim 1 Resim

Her insan yapmadığı tüm iyiliklerden sorumludur.

Kullanıcı avatarı
Sebboy58
Seçkin Üye

nscckts yazdı:
16 Ara 2023, 00:10
Sebboy58 yazdı:
15 Ara 2023, 23:21
nscckts yazdı:
kardeşi olunca düzelmez zaten çocuk düzelsin diye kardeş yapılmaz
doğuştan yapı meselesi canım , zamanla çevresine göre de biraz şekillenir değişir daha ama huy huydur
anne baba evde iyi mi ,sevgi dolu ortam mı, birebir oyunlar oynuyor mu anne babası onunla ,iletişimleri nasıl
İlgilenirler baba ayrı oynar anne ayrı çalışmalarına rağmen yigenim de kreşe gider sosyal ortamı da var @nscckts tek başına oyun oynamayı asla sevmez
2 Resim