24 Kasım vizyon filmleri

İzlediğiniz, beğendiğiniz, izlemek için liste oluşturduğunuz, önerilerde bulunduğunuz paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
nscckts
Site Admin
İfadeler: 42148
Ruh hali:
Teşekkür etti: 2173 kez
Burç:
İletişim:

24 Kasım vizyon filmleri

Okunmamış mesaj gönderen nscckts »

Napolyon
‘Napoleon-Napolyon’, Napolyon Bonapart'ın sıradan bir askerden Fransa İmparatoru'na yükselişinin hikayesini anlatıyor. Napolyon’un zekasına, komutanlık ettiği savaşlara odaklanılan filmde, aynı zamanda Napolyon’un Joséphine de Beauharnais ile olan ilişkisine de değiniliyor. Film, Napolyon Bonapart'ın ünlü savaşlarını, amansız hırsını ve olağanüstü bir lider ve savaş vizyoneri olarak inanılmaz stratejik zekasını gözler önüne seriyor.
napolyon.jpg
Aybüke: Öğretmen Oldum Ben
‘Aybüke: Öğretmen Oldum Ben’, 9 Haziran 2017’de Batman’ın Kozluk ilçesinde teröristlerin hain saldırısı sonucu şehit olan öğretmen Aybüke Yalçın’ın hayat hikayesini anlatıyor.
aybuke.jpg
Maşa ile Koca Ayı: Sonsuz Eğlence
‘Maşa ile Koca Ayı: Sonsuz Eğlence’, hayallerini gerçekleştirmek için gittiği şehirde kendisini türlü maceraların içerisinde bulan Koca Ayı ve asistanı Maşa'nın hikayesini anlatıyor. Yıllar sonra konforlu evinden ayrılan Koca Ayı, hayallerinin peşinden giderek büyük bir şehre yerleşir. Artık bir düğün fotoğrafçısı olan Koca Ayı’nın asistanı ise tabii ki Maşa’dır. Ciddi törenler artık eskide kalmıştır, onun yerini ise eğlence, kaos ve gerçek aşkın kutlanması alır. Yeni yıla sayılı günler kala Koca Ayı ve diğer orman sakinleri unutulmaz bir tatile hazırlanırken Maşa, Buz Lordu küçük Ocak ile tanışır.
masa.jpg
Kızıl Gökyüzü
‘Kızıl Gökyüzü’, tatil için gittikleri yerde orman yangını başlamasıyla kendilerini bir dizi olayın içerisinde bulan bir grup arkadaşın hikayesini anrlatıyor. Sıcak bir yaz mevsiminde, dört genç Baltık Denizi'ndeki bir tatil evinde bir araya gelir. Çevrelerinde güçlükle kontrol altına alınabilen şiddetli orman yangınları vardır. Yavaş yavaş onlar da alevlerle çevrilir. Bu süreçte arkadaşlar arasında mutluluk, şehvet ve aşk, aynı zamanda kıskançlıklar, kırgınlıklar ve gerginlikler gün yüzüne çıkmaya başlar. Ancak yangınlar artık göz ardı edilemeyecek hale gelince işler değişir.
kzlgokyuzu.jpg
0

Her insan yapmadığı tüm iyiliklerden sorumludur.