Show TV:
08:00 – Bu Sabah
10:00 – Kuzey Yıldızı İlk Aşk
12:30 – Aslı Hünel İle Gelin Evi
15:00 – Didem Arslan Yılmazla Vazgeçme
18:45 – Show Ana Haber
20:00 – Aile
00:15 – Sandık Kokusu
03:00 – Kızılcık Şerbeti
05:30 – Yeni Gelin
ATV:
08:00 – Kahvaltı Haberleri
10:00 – Müge Anlı İle Tatlı Sertat
13:00 – atv Gün Ortası
14:00 – Mutfak Bahane
16:00 – Esra Erol’da
19:00 – ATV Ana Haber
20:00 – Ben Bu Cihana Sığmazam
00:20 – Aldatmak
03:20 – Mutfak Bahane
05:20 – Yeter
Kanal D:
06:45 – Küçük Ağa
09:00 – Neler Oluyor Hayatta?
11:00 – Camdaki Kız
13:00 – Gelinim Mutfakta
16:00 – Aşk ve Umut
17:30 – Arka Sokaklar
18:30 – Kanal D Ana Haber
20:00 – Üç Kız Kardeş
00:15 – İnci Taneleri
03:00 – Gelinim Mutfakta
05:00 – Afilli Aşk
Star TV:
07:00 – Kiralık Aşk
09:45 – Sabahın Sultanı Seda Sayan
13:30 – Zahide Yetiş İle Yeniden Başlasak
16:15 – Söz
18:15 – Star Haber
19:00 – Çok Güzel Hareketler 2
20:00 – Hedefim Sensin (Yerli Sinema)
22:30 – Hedefim Sensin (Yerli Sinema)
00:30 – Yerli Dizi Tekrar
03:00 – Kiralık Aşk
05:00 – Fazilet Hanım ve Kızları
TV8:
06:00 – Dizi
07:15 – 8’de Sağlık
08:30 – Aramızda Kalmasın
11:15 – Survivor All Star 2024
12:00 – Demet ve Jess’le Gel Konuşalım
14:00 – Survivor Ekstra
16:00 – Zuhal Topal’la Yemekteyiz
20:00 – Survivor All Star 2024
00:15 – Cevap Ver Türkiye
02:30 – Demet ve Jess’le Gel Konuşalım
03:30 – Aramızda Kalmasın
TRT 1:
05:40 – İstiklal Marşı ve Günün Programı Akışı
05:25 – İncir Ağacı
06:30 – Benim Adım Melek
10:30 – Alişan İle Hayata Gülümse
13:10 – Kod Adı Kırlangıç
14:50 – Diriliş Ertuğrul
17:40 – Lingo
19:00 – Ana Haber
19:50 – İddiaların Aksine
20:00 – İntikam Vakti (Yabancı Sinema)
00:00 – Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi
03:00 – Diriliş Ertuğrul
05:10 – Kapanış
Fox TV:
08:00 – Çalar Saat
10:30 – Çağla İle Yeni Bir Gün
12:00 – Yasak Elma
13:30 – En Hamarat Benim
16:15 – Yabani
19:00 – Selçuk Tepeli İle Fox Ana Haber
20:00 – Yabani
00:00 – Kopuk
04:45 – Kefaret
06:00 – Her Yerde Sen
TV yayın akışı
- nscckts
- Site Admin
- İfadeler: 42740
- Mesajlar: 17030
- Kayıt: 25 Ara 2022, 22:53
- Konum: Gaziantep
- Ruh hali:
- Teşekkür etti: 2173 kez
- Teşekkür edildi: 7749 kez
- Burç:
- İletişim:
Re: TV yayın akışı
31 Ocak Çarşamba TV yayın akışı:
Kanal D:
Eltilerin Savaşı (Yerli Sinema) (Saat: 20:00 ve 22:30) Komedi dolu anlarla dolu Eltilerin Savaşı, Kanal D ekranlarında izleyicilerle buluşacak.
Show TV:
Sandık Kokusu (Saat: 20:00) mizahla harmanlanan Sandık Kokusu, seyircilere unutulmaz dakikalar yaşatacak.
ATV:
Kuruluş Osman (Saat: 20:00) Osmanlı İmparatorluğu’nun kuruluş dönemine ışık tutan bu tarihi dizi, izleyicileri ekran başına kilitlemeye devam ediyor.
Star TV:
Büyükbaba ile Savaş (Yabancı Sinema) (Saat: 20:00 ve 22:00) Sürükleyici bir hikayeye sahip Büyükbaba ile Savaş, Star TV ekranlarında yer alacak.
TV8:
Survivor All Star 2024 (Saat: 11:15 ve 20:00) Acımasız rekabetin yaşandığı Survivor All Star 2024, gün içinde iki farklı saatte izleyicilerle buluşacak.
TRT 1:
Bir Sevdadır (Saat: 20:00) Romantik bir drama olan Bir Sevdadır, TRT 1 ekranlarında seyircilere duygusal anlar yaşatacak.
Fox TV:
Şahane Hayatım (Saat: 16:15 ve 20:00) Şahane Hayatım, aile komedisi ve romantik öğelerle dolu bir dizi olarak izleyicilere keyifli anlar sunacak.
Kanal D:
Eltilerin Savaşı (Yerli Sinema) (Saat: 20:00 ve 22:30) Komedi dolu anlarla dolu Eltilerin Savaşı, Kanal D ekranlarında izleyicilerle buluşacak.
Show TV:
Sandık Kokusu (Saat: 20:00) mizahla harmanlanan Sandık Kokusu, seyircilere unutulmaz dakikalar yaşatacak.
ATV:
Kuruluş Osman (Saat: 20:00) Osmanlı İmparatorluğu’nun kuruluş dönemine ışık tutan bu tarihi dizi, izleyicileri ekran başına kilitlemeye devam ediyor.
Star TV:
Büyükbaba ile Savaş (Yabancı Sinema) (Saat: 20:00 ve 22:00) Sürükleyici bir hikayeye sahip Büyükbaba ile Savaş, Star TV ekranlarında yer alacak.
TV8:
Survivor All Star 2024 (Saat: 11:15 ve 20:00) Acımasız rekabetin yaşandığı Survivor All Star 2024, gün içinde iki farklı saatte izleyicilerle buluşacak.
TRT 1:
Bir Sevdadır (Saat: 20:00) Romantik bir drama olan Bir Sevdadır, TRT 1 ekranlarında seyircilere duygusal anlar yaşatacak.
Fox TV:
Şahane Hayatım (Saat: 16:15 ve 20:00) Şahane Hayatım, aile komedisi ve romantik öğelerle dolu bir dizi olarak izleyicilere keyifli anlar sunacak.
0
Her insan yapmadığı tüm iyiliklerden sorumludur.
- nscckts
- Site Admin
- İfadeler: 42740
- Mesajlar: 17030
- Kayıt: 25 Ara 2022, 22:53
- Konum: Gaziantep
- Ruh hali:
- Teşekkür etti: 2173 kez
- Teşekkür edildi: 7749 kez
- Burç:
- İletişim:
Re: TV yayın akışı
İzleyiciler, “Bugün televizyonda ne var?” sorusunu sıkça soruyor. Pazartesi akşamı, geniş bir içerik yelpazesiyle izleyicilere keyifli anlar yaşatacak yapımlarla dolu. Dizi, film ve program severler için çeşitli seçenekler sunan kanallar, bu akşam da ekranlara renk katacak. İşte, 5 Şubat Pazartesi günü televizyonda yer alacak dizi, film ve programlara dair detaylar:
KANAL D
20:00 – İnci Taneleri
FOX TV Y
20:00 – Kızıl Goncalar
SHOW TV
20:00 – Hababam Sınıfı Uyanıyor
STAR TV
20:00 – Ömer
TV8
20:00 – Survivor All Star 2024
TRT 1
20:00 – Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi
ATV
20:00 – Safir
KANAL D YAYIN AKIŞI
06:45 Küçük Ağa
09:00 Neler Oluyor Hayatta?
11:00 Camdaki Kız
13:00 Gelinim Mutfakta
16:00 Aşk ve Umut
17:30 Arka Sokaklar
18:40 Kanal D Ana Haber
20:00 İnci Taneleri
22:45 Üç Kız Kardeş
02:00 Gelinim Mutfakta
FOX TV YAYIN AKIŞI
08:00 İlker Karagöz İle Çalar Saat
10:30 Çağla İle Yeni Bir Gün
12:00 Yasak Elma
13:30 En Hamarat Benim
16:15 Kızıl Goncalar
19:00 Selçuk Tepeli ile Fox Ana Haber
20.00 Kızıl Goncalar
23:45 Gaddar
02:15 Kopuk
SHOW TV YAYIN AKIŞI
08:00 Bu Sabah
10:00 Kuzey Yıldızı İlk Aşk
12:30 Aslı Hünel İle Gelin Evi
15:00 Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme
18:45 Show ana Haber
20:00 Hababam Sınıfı Uyanıyor
22:15 Yedi Bela Hüsnü
00:00 Kızılcık Şerbeti
STAR TV YAYIN AKIŞI
07:00 Erkenci Kuş
09:45 Sabahın Sultanı Seda Sayan
13:30 Zahide Yetiş İle Yeniden Başlasak
16:15 Söz
18:15 Star Haber
19:00 Ömer (Özel Bölüm)
20:00 Ömer
00:15 Yalı Çapkını
TV8 YAYIN AKIŞI
07:15 8’de Sağlık
08:30 Aramızda Kalmasın
11:15 Survivor all Star 2024
12:00 Demet ve Jess’le Gel Konuşalım
14:00 Survivor Ekstra
16:00 Zuhal Topal’la Yemekteyiz
20:00 Survivor All Star 2024
00:15 Zuhal Topal’la Yemekteyiz
TRT 1 YAYIN AKIŞI
05:13 İstiklal Marşı ve Günün Programı
05:15 İncir Ağacı
06:25 Benim Adım Melek
10:30 Alişan İle Hayata Gülümse
13:15 Kod Adı Kırlangıç
14:45 Bir Sevdadır
17:45 Lingo
19:00 Ana Haber
19:55 İddiaların Aksine
20:00 Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi
00:15 Bir Sevdadır
ATV YAYIN AKIŞI
08:00 Kahvaltı Haberleri
10:00 Müge Anlı İle Tatlı Sert
13:00 atv Gün Ortası
14:00 Mutfak Bahane
16:00 Esra Erol’da
19:00 atv Ana Haber
20:00 Safir
00:20 Ben Bu Cihana Sığmazam
KANAL D
20:00 – İnci Taneleri
FOX TV Y
20:00 – Kızıl Goncalar
SHOW TV
20:00 – Hababam Sınıfı Uyanıyor
STAR TV
20:00 – Ömer
TV8
20:00 – Survivor All Star 2024
TRT 1
20:00 – Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi
ATV
20:00 – Safir
KANAL D YAYIN AKIŞI
06:45 Küçük Ağa
09:00 Neler Oluyor Hayatta?
11:00 Camdaki Kız
13:00 Gelinim Mutfakta
16:00 Aşk ve Umut
17:30 Arka Sokaklar
18:40 Kanal D Ana Haber
20:00 İnci Taneleri
22:45 Üç Kız Kardeş
02:00 Gelinim Mutfakta
FOX TV YAYIN AKIŞI
08:00 İlker Karagöz İle Çalar Saat
10:30 Çağla İle Yeni Bir Gün
12:00 Yasak Elma
13:30 En Hamarat Benim
16:15 Kızıl Goncalar
19:00 Selçuk Tepeli ile Fox Ana Haber
20.00 Kızıl Goncalar
23:45 Gaddar
02:15 Kopuk
SHOW TV YAYIN AKIŞI
08:00 Bu Sabah
10:00 Kuzey Yıldızı İlk Aşk
12:30 Aslı Hünel İle Gelin Evi
15:00 Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme
18:45 Show ana Haber
20:00 Hababam Sınıfı Uyanıyor
22:15 Yedi Bela Hüsnü
00:00 Kızılcık Şerbeti
STAR TV YAYIN AKIŞI
07:00 Erkenci Kuş
09:45 Sabahın Sultanı Seda Sayan
13:30 Zahide Yetiş İle Yeniden Başlasak
16:15 Söz
18:15 Star Haber
19:00 Ömer (Özel Bölüm)
20:00 Ömer
00:15 Yalı Çapkını
TV8 YAYIN AKIŞI
07:15 8’de Sağlık
08:30 Aramızda Kalmasın
11:15 Survivor all Star 2024
12:00 Demet ve Jess’le Gel Konuşalım
14:00 Survivor Ekstra
16:00 Zuhal Topal’la Yemekteyiz
20:00 Survivor All Star 2024
00:15 Zuhal Topal’la Yemekteyiz
TRT 1 YAYIN AKIŞI
05:13 İstiklal Marşı ve Günün Programı
05:15 İncir Ağacı
06:25 Benim Adım Melek
10:30 Alişan İle Hayata Gülümse
13:15 Kod Adı Kırlangıç
14:45 Bir Sevdadır
17:45 Lingo
19:00 Ana Haber
19:55 İddiaların Aksine
20:00 Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi
00:15 Bir Sevdadır
ATV YAYIN AKIŞI
08:00 Kahvaltı Haberleri
10:00 Müge Anlı İle Tatlı Sert
13:00 atv Gün Ortası
14:00 Mutfak Bahane
16:00 Esra Erol’da
19:00 atv Ana Haber
20:00 Safir
00:20 Ben Bu Cihana Sığmazam
0
Her insan yapmadığı tüm iyiliklerden sorumludur.
- nscckts
- Site Admin
- İfadeler: 42740
- Mesajlar: 17030
- Kayıt: 25 Ara 2022, 22:53
- Konum: Gaziantep
- Ruh hali:
- Teşekkür etti: 2173 kez
- Teşekkür edildi: 7749 kez
- Burç:
- İletişim:
Re: TV yayın akışı
TRT 1 Yayın Akışı Bugün
07:10 Bir Sevdadır
10:30 Alişan İle Hayata Gülümse
13:10 Kod Adı Kırlangıç
14:40 Tek Yürek 4.17 Özel
15:40 Felaketin Ardından Afad
16:10 Yeniden Hayat 04.18
17:10 Hayata Tutunmak
17:40 Lingo
19:00 Ana Haber
19:50 İddiaların Aksine
20:00 Miraç Kandili Özel
22:00 Dr. Erkan Aydın İle Miracın Konağı Mescid-İ Aksa
23:30 Hayata Tutunmak
SHOW TV Yayın Akışı
08:00 Bu Sabah
10:00 Kuzey Yıldızı İlk Aşk
12:30 Aslı Hünel İle Gelin Evi
15:00 Didem Arslan Yılmazla Vazgeçme
18:45 Show Ana Haber
20:00 Kod Adı: Olympus (Yabancı Sinema)
22:30 Kapımdaki Casus (Yabancı Sinema)
ATV Yayın Akışı
08:00 Kahvaltı Haberleri
10:00 Müge Anlı İle Tatlı Sert
13:00 atv Gün Ortası
14:00 Mutfak Bahane
16:00 Esra Erol’da
19:00 ATV Ana Haber
20:00 Ben Bu Cihana Sığmazam
FOX TV NOW TV Canlı Yayın Akışı
08:00 İlker Karagöz İle Çalar Saat
10:30 Çağla İle Yeni Bir Gün
12:00 Yasak Elma
13:30 En Hamarat Benim
16:30 Yabani
19:00 Selçuk Tepeli İle Fox Ana Haber
20:00 Yabani
Kanal D Yayın Akışı
06:45 Küçük Ağa
09:00 Neler Oluyor Hayatta?
11:00 Camdaki Kız
13:00 Gelinim Mutfakta
16:00 Aşk ve Umut
17:30 Arka Sokaklar
18:30 Miraç Gecesi Özel
20:00 Üç Kız Kardeş
STAR TV Yayın Akışı
07:00 Erkenci Kuş
09:45 Sabahın Sultanı Seda Sayan
13:30 Zahide Yetiş İle Yeniden Başlasak
16:15 Söz
18:15 Star Haber
19:00 Çok Güzel Hareketler 2
20:00 Son Kale Hacıbey (Yerli Sinema)
22:00 Son Kale Hacıbey (Yerli Sinema)
23:55 Halil Necipoğlu İle Miraç Kandili
TV8 Yayın Akışı
06:00 Dizi
07:15 8'de Sağlık
08:30 Aramızda Kalmasın
11:15 Survivor All Star 2024
12:00 Demet ve Jess'le Gel Konuşalım
14:00 Survivor Ekstra
16:00 Zuhal Topal’la Yemekteyiz
20:00 Survivor All Star 2024
07:10 Bir Sevdadır
10:30 Alişan İle Hayata Gülümse
13:10 Kod Adı Kırlangıç
14:40 Tek Yürek 4.17 Özel
15:40 Felaketin Ardından Afad
16:10 Yeniden Hayat 04.18
17:10 Hayata Tutunmak
17:40 Lingo
19:00 Ana Haber
19:50 İddiaların Aksine
20:00 Miraç Kandili Özel
22:00 Dr. Erkan Aydın İle Miracın Konağı Mescid-İ Aksa
23:30 Hayata Tutunmak
SHOW TV Yayın Akışı
08:00 Bu Sabah
10:00 Kuzey Yıldızı İlk Aşk
12:30 Aslı Hünel İle Gelin Evi
15:00 Didem Arslan Yılmazla Vazgeçme
18:45 Show Ana Haber
20:00 Kod Adı: Olympus (Yabancı Sinema)
22:30 Kapımdaki Casus (Yabancı Sinema)
ATV Yayın Akışı
08:00 Kahvaltı Haberleri
10:00 Müge Anlı İle Tatlı Sert
13:00 atv Gün Ortası
14:00 Mutfak Bahane
16:00 Esra Erol’da
19:00 ATV Ana Haber
20:00 Ben Bu Cihana Sığmazam
FOX TV NOW TV Canlı Yayın Akışı
08:00 İlker Karagöz İle Çalar Saat
10:30 Çağla İle Yeni Bir Gün
12:00 Yasak Elma
13:30 En Hamarat Benim
16:30 Yabani
19:00 Selçuk Tepeli İle Fox Ana Haber
20:00 Yabani
Kanal D Yayın Akışı
06:45 Küçük Ağa
09:00 Neler Oluyor Hayatta?
11:00 Camdaki Kız
13:00 Gelinim Mutfakta
16:00 Aşk ve Umut
17:30 Arka Sokaklar
18:30 Miraç Gecesi Özel
20:00 Üç Kız Kardeş
STAR TV Yayın Akışı
07:00 Erkenci Kuş
09:45 Sabahın Sultanı Seda Sayan
13:30 Zahide Yetiş İle Yeniden Başlasak
16:15 Söz
18:15 Star Haber
19:00 Çok Güzel Hareketler 2
20:00 Son Kale Hacıbey (Yerli Sinema)
22:00 Son Kale Hacıbey (Yerli Sinema)
23:55 Halil Necipoğlu İle Miraç Kandili
TV8 Yayın Akışı
06:00 Dizi
07:15 8'de Sağlık
08:30 Aramızda Kalmasın
11:15 Survivor All Star 2024
12:00 Demet ve Jess'le Gel Konuşalım
14:00 Survivor Ekstra
16:00 Zuhal Topal’la Yemekteyiz
20:00 Survivor All Star 2024
0
Her insan yapmadığı tüm iyiliklerden sorumludur.