Günlük magazin haberleri

Sohbet, Muhabbet & Tanışma Alanı...
Kullanıcı avatarı
Kitty
İfadeler: 625
Teşekkür etti: 82 kez
Burç:

Re: Günlük magazin haberleri

Okunmamış mesaj gönderen Kitty »

nscckts yazdı:
02 Haz 2023, 00:07
Elon Musk koltuğu geri aldı

Yeniden dünyanın en zengin insanı
Tesla CEO’su Elon Musk, elektrikli otomobil üreticisinin hisselerinin Mayıs ayında yaklaşık %24 artmasının ardından yine dünyanın en zengin insanı oldu.

Bloomberg Milyarderler Endeksi, Musk’ın servetinin yılbaşından bu yana %40,3 artarak 192 milyar dolara ulaştığını gösteriyor.

Musk, Tesla’nın hisselerinin Twitter’ı 44 milyar dolara satın almasının ardından düşmesi nedeniyle ilk sıradaki koltuğunu LVMH CEO’su Bernard Arnault’a kaptırmıştı. Musk’ın servetinin çoğu Tesla’nın hisselerine bağlı. Musk yeniden dünyanın en zengin insanı unvanını aldı.

Musk son olarak iki günlük Çin ziyareti ile gündemdeydi. Çin’deyken dışişleri bakanı Qin Gang ve diğer Çinli yetkililerle bir araya geldi. Analistler, ABD-Çin gerilimlerinin ortasında gelen ziyaretin, Çin’in Tesla için önemli bir pazar olduğunun bir işareti olduğunu söylüyor. Ziyaret sırasında Qin, Musk’a Çin’in yabancı işletmelere açık olduğu ve onlara dostane bir iş ortamı sunmaya devam edeceği konusunda güvence vermeye çalıştı. Musk’ın ayrıca Çin’de daha fazla genişleme sinyali verdiği belirtiliyor.
nscckts yazdı:
01 Haz 2023, 23:32
yağmur çeviğin ilk takipçilerinden biriyim
jess e zaten bayılırım allah sahibine bağışlasın

ikisinin programı hoşuma gidiyor birilerine laf atmadan .parmak sallamadan,seviyeli bir program

jess molho benim adamim..:)
yari italyan birisi :D annesi türkmüş galiba..
sihirli annemden biliyorum rahmetle Defne joy fosterle mükemmel ikiliydi...
1
1 Resim

Kullanıcı avatarı
nscckts
Site Admin
İfadeler: 41972
Ruh hali:
Teşekkür etti: 2173 kez
Burç:
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen nscckts »

İnstagramda karşıma çıkanlar
Screenshot_20230603_003013.jpg
Screenshot_20230603_003000.jpg
1
1 Resim

Her insan yapmadığı tüm iyiliklerden sorumludur.

Kullanıcı avatarı
Kitty
Burç:

selam:)

Al pacinoya bak.. 29luk sevgilisinden neden DNA testi istendi süphelendi sanirim:D

porschenin logosu aynii nerede göremedim:D
1
1 Resim

Kullanıcı avatarı
Kitty
Burç:

selam
günlerdri gündemden düşmeyen Neslihan atagül ve kadir doğulu haberi..
Kadir doğulu murat dalkılıçın konserinde bi kadinla yakalamişti..
ihanet haberleri günlerdir gündemden düşmemişti..
hatta neslihan bu olaylari karşısında sessiz duruyordu..
annesi istemiyordu boşanacaklar demişti..
kadir ne yaptı ne etti Neslihani manipule etmiş... kadin son zamanda vazgeçti.
zaten yüzünden okunuyor mutsuzdu..
eskisi gibi enerjisi yok kadini resmen manipule edilmiş.
kadir doğulu da çok güzel ettiği düşünüyorum..
Neslihana bu güzelliği yıllarini heba etme deseler kadin hala evliliği sürdürme çabasinda.
ben kendisini çok seviyorum yaprak dökümünde Deniz rolu oynadığında 15 yaşındaydi.
o günden beri biliyorum.. :)
2 Resim

Kullanıcı avatarı
Kitty
Burç:

ogulcan engin ve miray daner ayrılmış..
miray daner çok tatlı kadin.. en çok ben Boran kuzumla yakıştırıyordum.. vatanim sensin rolunde mukemmel ikiliydi hileon benim idolumdu... noluysa orda abisini canlandiran kubilay aka ile sevgili oldu 2,5 sene sonra ihanet yüzünden ayrıldılar.. kubilay aka Hilal altınbilek ile yakınlaşmasiydi.. hatta en yakın arkadaşı mert yazicioğlunun eski sevgilisi..
Mert yazicioğluya üzülüyorum yakın arkadaşlari sevgilisini aliyolar... en son mert Ramazan demirle yakın arkadaştı afra saraçoğluyla yakınlaşınca ayrıldı. ikiliyi yakıştırıyordum şimdi de dilan çiçek denizle beraber.
gel gelelim miray daner... ben boranla olsun istedim kubilay yüzünden olmadı ikili çok yakın arkadaşlar şimdi:)
oğulcan engin. miraydan önce Ezgi eyüpoğlula beraberdi..
ezgi de kaan yıldırımla evliydi 3 sene evli kalıp 2019 da boşandilar. ikili harikaydi neden boşandıklari bilinmiyor..
oğulcan enginin çapkınlari bitmez.. mithatcan özer olma yolunda:D oda sezen aksunun oğlu. ve alina bozla uzun zamandir beraberler.:)
1 Resim 1 Resim

Kullanıcı avatarı
nscckts
Site Admin
Ruh hali:
Burç:
İletişim:

Arnold Schwarzenegger'dan eşine zor itiraf: "Hizmetçimizin oğlunun babası benim"

"Kalbimin durduğunu sandım. Sonra da gerçeği söyledim"

Terminatör serisinin yıldızı Arnold Schwarzenegger'ın hayatı, yakında Netflix ekranlarında yayımlanacak belgeselde masaya yatırıldı.

Arnold adlı belgesel, 75 yaşındaki Schwarzenegger'ın hayatına, özel yaşamına ve kariyerine odaklanıyor. Yakında yayımlanacak belgeselde Schwarzenegger, 1996'da eski eşi Maria Shriver'a karşı sadakatsizliği sonrasında yaşananları da ele alıyor.
1151906-315213807.jpg
Hizmetçisinden oğlu oldu

Ünlü oyuncu, evlerinin hizmetçisi Mildred Baena'yla ilişki yaşamış ve 1997'de 25 yaşındaki oğulları Joseph Baena dünyaya gelmişti.

Schwarzenegger 2011'de, eşi Shriver'la birlikte gittiği evlilik danışmanlığı seansı sırasında gerçekleri açıklamıştı. Danışman, "Bugün Maria bir konuda çok açık olmak istiyor" demiş ve eklemişti:

Joseph'in babası olup olmadığınızı bilmek istiyor.

Kaliforniya'nın eski valisi, başından aşağı kaynar sular indiğini ve gerçeği söylediğini anlattı:

Kalbimin durduğunu sandım. Sonra da gerçeği söyledim. Evet, Maria. Joseph benim oğlum. Belli ki bu durum karşısında yıkılmıştı.

Yıldız, ilk zamanlarda hem kendisi hem de Mildred'in, çocuğun kocası Rogelio'dan olduğunu varsaydığını ve kadının Schwarzenegger ailesi için çalışmaya devam ettiğini açıkladı.

Başlangıçta gerçekten bilmiyordum ama Joseph büyüdükçe benim için daha da netleşti.

Arnold belgeselden bir kesitte, "O zaman olay sadece 'Bunu nasıl gizli tutacağız?' meselesiydi" ifadelerini kullandı.

"En büyük başarısızlığım"

Çiftin 25 yıl süren evlilikleri boyunca 4 çocukları oldu: 33 yaşındaki Katherine, 31 yaşındaki Christina, 29 yaşındaki oğulları Patrick ve 25 yaşındaki Christopher. Christopher, Joseph'in doğumundan sadece birkaç gün önce dünyaya gelmişti.

Yasak ilişkisiyle ilgili pişmanlığını dile getiren oyuncu, bunun "en büyük başarısızlığı" olduğunu kabul etti ve şunları söyledi:

Yaptığım hata yüzünden aileme yeterince acı çektirdim. Herkes acı çekmek zorunda kaldı. Maria acı çekmek zorundaydı, çocuklar acı çekmek zorundaydı, Joseph, annesi, herkes. Hayatımın geri kalanında bununla yaşamak zorunda kalacağım.

İlişkinin ortaya çıkmasının ardından Mildred Baena eşini terk etti ve Schwarzenegger, hem onun hem de Joseph'in geçimini sağlayarak 2010'da onlara Kaliforniya'da havuzlu bir ev satın aldı.

Hizmetçi Mildred, 2011'de emekli oldu, aynı yıl Maria, aktörle ilişkisini bitirdi. Temmuz 2011'de açılan boşanma davası ancak 10 yıl sonra 2021'de resmen sonuçlandı.
0

Kullanıcı avatarı
Kitty
Burç:

vay beee@nscckts
1
1 Resim

Kullanıcı avatarı
nscckts
Site Admin
Ruh hali:
Burç:
İletişim:

Bill Gates'ten 2023 yaz tavsiyeleri: İşte, ünlü milyardere göre 2023 yazında okumanız gereken kitaplar, izlemeniz gereken bir dizi ve dinlemeniz gereken şarkılar...

Milyarder bir blog gönderisinde bu yıl bir değişiklik yapmaya karar verdiğini, çünkü hayatta okumaktan daha fazlası olduğunu söyledi. Microsoft'un kurucu ortağı Gates, önceki yıllardan farklı olarak, paylaştığı tavsiyelerinde, beğendiği birkaç kitaba ek olarak en sevdiği TV programlarından birini ve yaz için çeşitli şarkıları da ekledi.

Kitap: Tomorrow, and Tomorrow, and Tomorrow - Gabrielle Zevin
Bu hikaye, başarılı video oyunu geliştiricileri olan, ancak ahlaki ikilemlerle karşılaşan ve yol boyunca ortaklıklarını sürdürmek için mücadele eden iki arkadaş Sam ve Sadie’yi takip ediyor.

Gates, kendisini bir oyuncu olarak görmese de kitabı sevdiğini söylüyor. Milyarder, kitabın yaratıcı bir ortaklığın nasıl olağanüstü ve karmaşık olabileceğini gösterdiğini ve ona Microsoft’un kurucu ortağı Paul Allen ile olan ilişkisini hatırlattığını söylüyor.

Kitap: Born in Blackness - Howard French
Gates, kurgusal olmayan bu kitap önerisini anlatırken bir blog gönderisinde, “Born in Blackness”ın altı yüzyıllık Afrika tarihini, kıtanın standart Batı anlatılarını yeniden çerçeveleyecek ve onlara meydan okuyacak şekilde takip ettiğini söyledi.

TV dizisi: Borgen
Gates, Danimarka siyasi draması “Borgen”in dört sezonunu da heyecanla tek oturuşta izlediğini söyledi.

Bu TV dizisi, Danimarka’nın ilk kadın lideri olarak görev yapan kurgusal başbakan Birgitte Nyborg’un iktidara gelişini ve ülkenin çok partili sistemini dengelemek için mücadele etmesini konu alıyor.

Gates, diziyle ilgili bir blog gönderisinde “Politik uzlaşma, iş hokkabazlığı, medyanın sorumluluğu ve iyi bir ebeveyn olmanın ne anlama geldiği hakkında pek çok soru soruyor ve kolay cevaplar vermeye çalışmıyor” diye yazdı ve ekledi: “Siyaset, koalisyon kurma ve liderliğin zaferleri ve zorluklarıyla ilgilenen herkese şiddetle tavsiye ederim.”

Şarkılar: “Bill’in Yaz Şarkıları” oynatma listesi
Gates ayrıca, “bir büyükbaba için fena değil” diye şaka yaptığı yaz çalma listesini Spotify’da paylaşma şansını da yakaladı.

Liste, Willie Nelson ve The Beatles’tan Vampire Weekend ve Maroon 5'e kadar geniş bir sanatçı yelpazesinden 34 şarkı içeriyor. Gates, bir blog gönderisinde “en güzel çocukluk anılarından” bazılarının Allen’ın bodrumunda plak dinlemek olduğunu belirtti. Son zamanlarda da çocuklarından ve uzun süredir arkadaşı olan Bono’dan şarkı istekleri almaya başladığını söyledi.

Listenin tamamı şu şekilde:

1."Holiday" - Vampire Weekend

2. "Feels This Good" - Jon Mero, LÒNIS

3. "Feeling Good" - Nina Simone

4. "On The Sunny Side Of The Street" - Billie Holiday

5. "Shoo-Be-Doo-Be-Doo-Da-Day" - Stevie Wonder

6. "The Wind Cries Mary" - Jimi Hendrix

7. "Lean on Me" - Bill Withers

8. "It's a New Day" - Skull Snaps

9. "This Love" - Maroon 5

10. "Lady" - Tune-Yards, Angelique Kidjo, ?uestlove, Akua Naru

11. "Bailando (English Version)" - Enrique Iglesias, Sean Paul, Descemer Bueno, Gente De Zona

12. "Don't Fade" - Vance Joy

13. "One" - U2

14. "Eraser" - Ed Sheeran

15. "Total Eclipse of the Heart" - Bonnie Tyler

16. "No One" - Alicia Keys

17. "Hercules" - Sara Bareilles

18. "One Fine Day (Remastered)" - Natalie Merchant

19. "Don't Rain On My Parade" - Barabara Streisand

20. "Set Fire to the Rain" - Adele

21. "Hey Jude (Remastered 2015") - The Beatles

22. "Daydream Believer" - The Monkees

23. "Oogum Boogum Song" - Brenton Wood

24. "A Whiter Shade of Pale (Original Single Version)" - Procol Harum

25. "The Windmills of Your Mind" - Dusty Springfield

26. "It's Only A Paper Moon" - Ella Fitzgerald

27. "Get Out Of My Life Woman" - Joe Williams

28. "Orange Colored Sky" - Nat King Cole

29. "Blue Eyes Crying in the Rain" - Willie Nelson

30. "Unchained Melody" - The Righteous Brothers

31. "Redemption Song" - Bob Marley & The Wailers

32. "Weather Bird" - Louis Armstrong, Earl Hines

33. "St. Louis Rag" - Max Morath

34. "The Impossible Dream (The Quest) (Man of La Mancha/1965 Original Broadway Cast/Remastered 2000)" - Joseph Darion, Mitch Leigh, Richard Kiley
0

Kullanıcı avatarı
nscckts
Site Admin
Ruh hali:
Burç:
İletişim:

Oyuncu Sıla Türkoğlu, Pure Beauty’nin marka yüzü oldu
Rol aldığı ‘Kızılcık Şerbeti’ dizisiyle ünlenen güzel oyuncu Sıla Türkoğlu, Watsons mağazalarında satılan, Kore güzellik markası Pure Beauty’nin Türkiye’deki ilk marka yüzü seçildi
680.jpg
Watsons Türkiye, duru güzelliğiyle büyük beğeni toplayan oyuncu Sıla Türkoğlu ile önemli bir iş birliğine imza attı. Watsons’ın, ‘Birden çok etkisiyle birden gelen güzellik’ mottosuna sahip Pure Beauty BB & CC kremlerinin ilk Türk marka yüzü, genç oyuncu Sıla Türkoğlu oldu.

Cildinin sağlıklı görünümünü korumak için kullandığı ürünleri hassasiyetle seçtiğini belirten Sıla Türkoğlu, iş birliği hakkında şöyle konuştu: “Mesleğim gereği günün önemli bir kısmını makyajlı geçiriyorum. Cildimin canlı ve sağlıklı görünümünü koruması için kullandığım bakım ürünlerinin cildimle uyum içerisinde olmasını önemsiyorum.'' dedi.
1
1 Resim

Kullanıcı avatarı
Kitty
Burç:

@nscckts sıla türkoğluyu ben çok beğeniyorum çok güzel kız. doğayi da sevmişim.. oyunculuğu da harika.:)
1
1 Resim

Kullanıcı avatarı
nscckts
Site Admin
Ruh hali:
Burç:
İletişim:

Sosyal medyanın sürekli öldürdüğü 'Çaycı Hüseyin' harekete geçti

Çocuklar Duymasın dizisindeki 'Çaycı Hüseyin' karakteriyle tanınan oyuncu Alpaslan Özmol hakkında, sosyal medyada sürekli 'öldü' paylaşımları çıkıyor... Özmol, bu paylaşımlardan bıktı ve bu kez bir avukat tuttu.

Özmol, "Sevgili avukatım @azizumutekin nezdinde, hakkımda yapılacak her türlü asılsız haber ve paylaşıma ilişkin yasal işlemler başlatılacaktır" diye yazdı.

0

Kullanıcı avatarı
nscckts
Site Admin
Ruh hali:
Burç:
İletişim:

Ferdi Tayfur ve Necla Nazır'ın kızı Tuğçe Tayfur, eski nişanlısı Burak Kalfa tarafından psikolojik ve fiziksel şiddete maruz kaldığını söyleyerek; eski nişanlısıyla ilgili uzaklaştırma kararı aldırmıştı. Tehdit ve şantaja uğradığını söyleyen Tuğçe Tayfur'un eski nişanlısı Burak Kalfa, söz konusu iddialarla ilgili açıklama yaptı.
1
1 Resim

Kullanıcı avatarı
nscckts
Site Admin
Ruh hali:
Burç:
İletişim:

Hazal Kaya, sosyal medya üzerinden hem kendisine hem de ailesine yönelik hakaret ve tehditler yağdıran kişi hakkında harekete geçti. Güzel oyuncu, mesajları yazan kişiye karşı uzaklaştırma kararı için mahkemenin yolunu tuttu. Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre, Hazal Kaya için koruma kararı alındı.
0

Kullanıcı avatarı
nscckts
Site Admin
Ruh hali:
Burç:
İletişim:

Dilan Polat'ın el atmadığı bir müzik sektörü kalmıştı, onu da es geçmedi sağ olsun! Her anını şova dönüştürerek sosyal medyada paylaşan ve çoğu zaman "görgüsüz" yorumlarının hedefi olan Dilan Polat, şimdi de "Enercii" adını verdiği bir şarkı çıkardı ve şarkısına Flash TV oyunculuklarını aratmayan bir klip çekti.
1
1 Resim

Kullanıcı avatarı
nscckts
Site Admin
Ruh hali:
Burç:
İletişim:

Küçük Emrah olarak tanınan ünlü şarkıcı Emrah'ın yıllardır görüşmediği oğlu Tayfun Erdoğan evlendi. Nuri Alço'nun nikah şahitliğini yaptığı Tayfun Erdoğan ve Eda İrdap çiftinin düğünü sosyal medyada gündem oldu.
0

Kullanıcı avatarı
nscckts
Site Admin
Ruh hali:
Burç:
İletişim:

Geçtiğimiz aylarda Oğuzhan Koç ile yollarını ayıran ve boşanmanın ardından kendini tatillere atan Demet Özdemir'in gönlünü birine kaptırdığı iddia ediliyor. Tatil için sık sık yurt dışını tercih eden Özdemir'in, Yunanistan'dan aldığı evin de Yunan sevgilisiyle ilgili olduğu söyleniyor. Ünlü oyuncunun sevgilisi iddialara göre ünlü Yunan DJ'miş!
0

Kullanıcı avatarı
Ametist
Moderatör
İfadeler: 12286
Ruh hali:
Teşekkür etti: 2488 kez
Burç:

Okunmamış mesaj gönderen Ametist »

nscckts yazdı:
25 Tem 2023, 14:45
Dilan Polat'ın el atmadığı bir müzik sektörü kalmıştı, onu da es geçmedi sağ olsun! Her anını şova dönüştürerek sosyal medyada paylaşan ve çoğu zaman "görgüsüz" yorumlarının hedefi olan Dilan Polat, şimdi de "Enercii" adını verdiği bir şarkı çıkardı ve şarkısına Flash TV oyunculuklarını aratmayan bir klip çekti.
Linki var mı merak ettim. Sayfasına bakınca midem bulanıyor bakmak istemedim 😂
1
1 Resim

Kader, gayrete aşıktır❤️

Kullanıcı avatarı
nscckts
Site Admin
Ruh hali:
Burç:
İletişim:

Ametist yazdı:
25 Tem 2023, 15:04
nscckts yazdı:
25 Tem 2023, 14:45
Linki var mı merak ettim. Sayfasına bakınca midem bulanıyor bakmak istemedim 😂

:kahkahaa: :kahkahaa: :kahkahaa:
1
1 Resim

Kullanıcı avatarı
nscckts
Site Admin
Ruh hali:
Burç:
İletişim:

vivo'nun, Türkiye'deki marka elçisi ünlü şarkıcı ve oyuncu Murat Boz oldu. Murat Boz ve vivo birlikte uzun soluklu yeni bir yolculuğa başlıyor.
0

Kullanıcı avatarı
nscckts
Site Admin
Ruh hali:
Burç:
İletişim:

ABD'nin 44. başkanı Barrack Obama'nın aşçısı Tafari Cambell ölü bulundu.

Olay, Martha's Vineyard adlı tatil beldesinde yaşandı. 45 yaşındaki Campbell, Obama ailesinin evinin yakınındaki bir göle kürek sörfü yapmaya gitti ve bir süre sonra gözden kayboldu. Obama ve ailesinin ise o sırada evde olmadığı belirtildi.

Yapılan aramalar sonucu iki gün Campbell'in 2 gün sonra cansız bedenine ulaşıldı.

OBAMA ÇİFTİNDEN AÇIKLAMA

Obama çifti tarafından konuya ilişkin yapılan açıklamada, "Tafari, hayatımızın bir parçasıydı ve aramızdan ayrıldığı için çok üzgünüz. Bugün Tafari'yi tanıyan ve seven herkese - özellikle de eşi Sherise ve ikiz çocukları Xavier ve Savin'e - gerçekten harika bir adamı kaybetmenin yasını tutarken katılıyoruz." ifadelerini kullandı.

Diğer taraftan Campbell, Obama çifti Beyaz Saray'dayken aşçı yardımcısıydı.

kaynak : https://www.ntv.com.tr/dunya/obamalarin ... HNyvIF-cTA
0