Günlük magazin haberleri

Sohbet, Muhabbet & Tanışma Alanı...
Kullanıcı avatarı
nscckts
Site Admin
İfadeler: 42165
Ruh hali:
Teşekkür etti: 2173 kez
Burç:
İletişim:

Re: Günlük magazin haberleri

Okunmamış mesaj gönderen nscckts »

Taylor Swift hayranları, depreme neden oldu
images.jpg
images.jpg (7 KiB) 223 kere görüntülendi
Taylor Swift'in çok tutkulu bir hayran kitlesine sahip olduğu tartışılmaz. Ama herhalde hiç kimse, bu kitlenin günün birinde bir depreme neden olacağını düşünmemişti.

Geçtiğimiz günlerde Seattle’da bir sismolog tarafından beklenmedik bir “deprem” kaydedildi. Ancak bu depremin suçlusu tektonik plakaların hareketi değildi; Swifties’in (Taylor Swift hayranları) Shake It Off’uydu.

CNN’in haberine göre, Taylor Swift konserlerinin neden olduğu “Swift Quake”, sismolog Jackie Caplan-Auerbach tarafından kaydedildi ve Seattle Seahawks hayranlarının “Beast Quake”inin (Canavar Sarsıntısı) sadece bir guruldama gibi gözükmesine neden oldu.

Caplan-Auerbach, Swifties’in sarsıntısının Seahawks’ınkinin iki katı olduğunu ve müziğin kendisinin yanı sıra hayranların da sonucu olan çok daha ritmik bir iniş ve çıkış modeline sahip olduğunu söylüyor. Sismograflar, tektonik plakaların yakalanması ve sürtünme yaratarak büyük miktarda enerji salmasıyla oluşan depremlerde Dünya’nın hareketini ölçer. Ancak Swift Quake olarak adlandırılan sarsıntı Taylor Swift’ten kaynaklanıyor.

Denver’da bir konsere gelen hayranların uzaydan görülebildiğinin de bildirilmesi ile, en son Eras turu sırasında Swift hayranları haberlerde ilk kez yer almıyor. Uydu görüntüleri, Mile High stadyumunun 70.000’den fazla taraftarla dolduğunu ve tipik Swift hayranlarının bağlılığını gösterdi.
0

Her insan yapmadığı tüm iyiliklerden sorumludur.

Kullanıcı avatarı
nscckts
Site Admin
Ruh hali:
Burç:
İletişim:

Disney+’ta “Atatürk” dizisi skandalı yaşanıyor

Disney+’ın, skandal bir karara imza atarak uzun süredir merakla beklenen Atatürk dizisini iptal ettiği iddia edildi. Bu kararın ardında ise, Ermeni Diasporası'nın yaptığı baskıların bulunduğu söyleniyor. Konu, siyaset sahnesine kadar uzanmış durumda.

Disney+, uzun zamandır ülkemizde faaliyet gösteren akış hizmetlerinden biri. Ve bu akış hizmeti, Türkiye pazarına oldukça iddialı yerli yapımlarla giriş yapmıştı.

Bu yerli yapımlardan biri de, başrolünde Aras Bulun İynemli’nin yer aldığı Atatürk dizisi olacaktı. Ancak bu dizinin etrafında gelişen olaylar, “Disney+’ta neler oluyor?” sorusunun sıklıkla gündeme gelmesine neden oluyor.

Atatürk dizisi iptal mi edildi?
Yeni bir söylenti, Atatürk dizisinin Disney+ tarafından iptal edildiğine işaret ediyor. Yunan medyasına göre, bir yıl önce lansmanı yapılan "Atatürk" isimli dizinin bütün dünyada yayınlanma planı iptal edildi. Ermeni lobisine yakın sosyal medya hesapları da, önce dizinin iptal edildiğini yazdı; ardından bir filme dönüştürüldüğünü ve sadece Türkiye’de yayınlanacağını iddia etti.

Gazeteci Candaş Tolga Işık, sosyal medya hesabından açıklama yaptı ve "Atatürk dizisiyle ilgili Ermeni Diasporası'nın her zamanki dezenformasyonlarından biri dönüyor. Yalan diasporası kendine yontmaya çalışıyor ama Disney'in kararında etkileri sıfır! Hakan Fidan ve İbrahim Kalın sürece bizzat müdahil oldu. Yarın Disney bir açıklama yapacak" diye yazdı.
0

Kullanıcı avatarı
nscckts
Site Admin
Ruh hali:
Burç:
İletişim:

Geçtiğimiz saatlerde, Ermeni lobisine yakınlığıyla bilinen bazı sosyal medya hesaplarında, Atatürk dizisinin iptaline yönelik “kutlama” paylaşımları yapıldı! 301 isimli haber sitesi Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, “SON DAKİKA: Disney’in Türk dizisi “Atatürk”ü iptal etme kararı aldığını duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. 29 Ekim 2023’te yayınlanması planlanan altı bölümlük bir dizi olan yayını duyurmasına ve Emma Wattson’ın oyuncu kadrosu dahil 8 Milyon Dolar harcadığı bildirilmesine rağmen, platform diziyi yayınlamamayı seçti. Yapımcılığını “Disney Plus”ın üstlendiği ve Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. yılına ithafen hazırlanan dizi, artık sinema filmine dönüştürülerek 3 Kasım’da sadece Türk sinemalarında gösterilecek…” şeklinde bir paylaşım yaptı.

Ermeni Ulusal Komitesinin (ANCA) sosyal medya hesabında ise “Disney’in Atatürk’ü yüceltmesine karşı ANCA’nın kampanyasına katılan herkese teşekkür ederiz.” ifadelerine yer verildi.
0

Kullanıcı avatarı
nscckts
Site Admin
Ruh hali:
Burç:
İletişim:

Yetersiz Beslenme Nedeniyle Öldüğü İddia Edilen Vegan Sosyal Medya Fenomeni: Zhanna Samsonova
Zhanna Samsonova isimli fenomenin kesin ölüm sebebi netleşmedi. Ancak pek çok insan, vegan fenomenin "açlıktan" öldüğünü düşünüyor!

39 yaşındaki Zhanna Samsonova hayatını kaybetti.

Facebook, İnstagram ve TikTok gibi platformlarda binlerce takipçisi bulunan Samsonova, “çiğ besin diyeti” olarak isimlendirilen bir beslenme rejiminin önde gelen uygulayıcıları arasındaydı. Sosyal medyadaki en popüler vegan beslenme savunucularından biri olan Samsonova, çiğ besin diyetini teşvik ettiği paylaşımları ile tanınıyordu. Son dönemde ise yalnızca çiğ meyvelerle ve belirli bitkilerin filizleri ile beslendiği bir beslenme rejimi uyguluyordu.

Arkadaşların biri, “Birkaç ay önce, Sri Lanka’dayken çok bitkin görünüyordu, tedavi görmesi için evine gönderdiler ancak kısa bir süre geri dönmüştü.” Şeklinde bir açıklama yaptı. 39 yaşındaki fenomenin bir başka arkadaşı ise “Onun bir kat yukarısında oturuyordum ve her gün sabahları onun cansız bedenini bulmaktan korkuyordum. Onu tedavi olmaya ikna ettim ama başaramadı.” ifadelerini kullandı.
0

Kullanıcı avatarı
nscckts
Site Admin
Ruh hali:
Burç:
İletişim:

Bir süredir sosyal medya platformlarında açtığı canlı yayınlarda gündeme gelen şarkıcı Serdar Ortaç, son yaptığı açıklamalarla herkesi şaşırttı. Önce kadınları ve eski eşi Chloe Loughnan'ı, arından da erkekleri hedef alan ünlü isim, söyledikleriyle tepki çekti.

"Eşitlik diye diye başımıza çıktınız. İpleri bu kadar vermeyin kadınlara; ayıp, yazık lan erkeklere" diyen Ortaç, şöyle devam etti:

Ben verdim eski karıma tüm ipleri, ne oldu? Ağzıma s..tı! İki tane göğsü var diye, o kadar.

"ACİZ ERKEKLER!"

Hızını alamayıp erkekler hakkında da yorum yapan şarkıcı, "Erkeklerin ağzına s..tınız! Aciz erkekler, eli nefsinde herifler; yazıklar olsun size! Bu kadınları bu hale siz getirdiniz. Siz erkeksiniz oğlum evreni yaratan sizsiniz" diye konuştu.

Annemi dinleyip Rizeli ya da Urfalı bir kadın alsaydım, bitseydi bu işkence. Ben böyle modern kadın istemiyorum ki. Kadın hayranlarımı kaybedecekmişim bu yüzden, ben her şeyimi kaybetmişim!
1
1 Resim

Kullanıcı avatarı
nscckts
Site Admin
Ruh hali:
Burç:
İletişim:

evlat olsa eldivenle bile sevilmeyecek serdar ,ibrahim tatlıses mehmet ali erbil karışımı birşey olmuş
1
1 Resim

Kullanıcı avatarı
nscckts
Site Admin
Ruh hali:
Burç:
İletişim:

2.jpg
Britney Spears ve Sam Asghari 13 aylık evliliğin ardından boşanıyor

Britney Spears'ın eşi Sam Asghari, aldatıldığı iddiasıyla boşanma davası açtı. Fitness eğitmeni olan Asghari, basında ayrılık haberlerinin çıkmasından sadece birkaç saat sonra pop yıldızından boşanmak üzere mahkemeye başvurdu.

TMZ'ye göre Asghari, boşanma gerekçesi olarak ‘uzlaşılamaz farklılıkları’ gösterdi ve ayrıca Spears’tan nafaka ve avukatlık ücretlerini ödemesini talep etti. Asghari, Spears ile ayrılık tarihlerinin ise 28 Temmuz olduğunu belirtti.

Asghari'nin avukatı Neal Hersh ayrıca mahkemeye sunduğu belgelerde ‘Britney Spears, her bir tarafın ayrı mülk varlıklarının ve yükümlülüklerinin tam niteliğini ve kapsamını henüz belirlemedi’ şeklinde yazarak evlilik sözleşmesine itiraz edebileceklerini ima etti.

Bir kaynağın Page Six’e anlattıklarına göre Asghari, Britney Spears’ın sırlarını saklamak için evlilik anlaşmaları hakkında yeniden görüşmek istiyor. Page Six’in haberine göre kaynak; Asghari'nin, kendisine ödeme yapılmadığı takdirde ünlü yıldızı, hakkındaki olağanüstü derecede utanç verici bilgileri halka açılmakla tehdit ettiğini söyledi.

Tüm bu gelişmeler karşısında Britney Spears’ın da silahlarını kuşandığı ve kendisine ünlü boşanma avukatı Laura Wasser'ı tuttuğu öğrenildi.

29 yaşındaki Asghari ve 41 yaşındaki Spears'ın evliliklerinin sallantıda olduğu ve ikilinin bir süredir ayrı yaşadığı söylentileri bir süredir konuşuluyordu. Geçtiğimiz Çarşamba günü de çiftin ayrıldığı doğrulandı. Kaynaklar, TMZ'ye, ikilinin aldatma iddialarını içeren büyük bir kavga yaşadıklarını iddia etti. Birden fazla kaynak, Asghari'nin, ünlü şarkıcının kendisine sadakatsizlik ettiğini iddia eden bir söylenti hakkında Spears'la yüzleşmesinden sonra büyük bir kavga çıktığını söyledi.

Spears ve Asghari, 2016'da Grammy ödüllü şarkıcının ‘Slumber Party’ müzik videosunun setinde tanıştıktan sonra çıkmaya başladılar. Eylül 2021'de nişanlanan çift, Haziran 2022'de California Thousand Oaks'da Spears'ın malikanesinin arka bahçesinde evlendi. Düğünün konukları arasında Madonna, Selena Gomez, Paris Hilton ve Drew Barrymore gibi dünyaca ünlü isimler vardı.
0

Kullanıcı avatarı
nscckts
Site Admin
Ruh hali:
Burç:
İletişim:

sunucu Bircan Bali, artık magazin programlarında yer almayacağını duyurarak "Misyonumu tamamladığımı düşünüyorum" açıklamasında bulundu. Bali'nin haberini alan Seren Serengil, sosyal medya hesabından imalı bir paylaşımda bulundu.

SEREN SERENGİL'DEN İDDİALI SÖZLER

Bali'nin paylaşımı sonrası programı mobbinge uğradığını söyleyerek terk eden Seren Serengil'den imalı sözler gecikmedi.
"Benden sonrası tufan" diyen Seren Serengil şöyle dedi:

"BU KURAL HİÇ DEĞİŞMEDİ"

Benim ışığım herkesi aydınlatır. Bir süre sonra sanırlar ki o ışık kendilerinin sürer gider öyle. Bilmezler o ışığın kendileriyle ilgili olmadığını ta ki karanlıkta kalana gerçeklerini görünceye kadar. Eş olsun arkadaş olsun iş olsun ne olursa olsun bu kural hiç değişmedi. Bense hep parlıyorum çünkü yıldız olan benim.
1
1 Resim

Kullanıcı avatarı
Ametist
Moderatör
İfadeler: 12415
Ruh hali:
Teşekkür etti: 2488 kez
Burç:

Okunmamış mesaj gönderen Ametist »

nscckts yazdı:
12 Ağu 2023, 00:23
Bir süredir sosyal medya platformlarında açtığı canlı yayınlarda gündeme gelen şarkıcı Serdar Ortaç, son yaptığı açıklamalarla herkesi şaşırttı. Önce kadınları ve eski eşi Chloe Loughnan'ı, arından da erkekleri hedef alan ünlü isim, söyledikleriyle tepki çekti.

"Eşitlik diye diye başımıza çıktınız. İpleri bu kadar vermeyin kadınlara; ayıp, yazık lan erkeklere" diyen Ortaç, şöyle devam etti:

Ben verdim eski karıma tüm ipleri, ne oldu? Ağzıma s..tı! İki tane göğsü var diye, o kadar.

"ACİZ ERKEKLER!"

Hızını alamayıp erkekler hakkında da yorum yapan şarkıcı, "Erkeklerin ağzına s..tınız! Aciz erkekler, eli nefsinde herifler; yazıklar olsun size! Bu kadınları bu hale siz getirdiniz. Siz erkeksiniz oğlum evreni yaratan sizsiniz" diye konuştu.

Annemi dinleyip Rizeli ya da Urfalı bir kadın alsaydım, bitseydi bu işkence. Ben böyle modern kadın istemiyorum ki. Kadın hayranlarımı kaybedecekmişim bu yüzden, ben her şeyimi kaybetmişim!
Bir aynaya baksın yeni gördüm paylaşımını. Kumarbaz, kadın akıllıymış baktı bu kumarbazdan bişey olmayacak alabileceği ne varsa aldı gitti iyi de yapmış. Hala aynı tik tok ta duyar kasmaya çalışıyor bazen insta da görüyorum dağılmış durumda . Urfalı rizeli kız olsaydı da dayanamazdı buna sanki urfa lı rize li kadınlar dıııt tam aksine chloe den beter ederlerdi. Sefil.
M. Ali Erbil ankara lı çok güzel hanım hanım bir kadınla evlenmişti kadın baktı bundan bir halt olmaz bıraktı gitti. Sonra evlendiği de Ankara lıydı o da alacağını aldı gitti. Kadınları suçlamak kolay kendileri uçkurlarına sahip çıkamıyor.
1
1 Resim

Kader, gayrete aşıktır❤️

Kullanıcı avatarı
Ametist
Moderatör
İfadeler: 12415
Ruh hali:
Teşekkür etti: 2488 kez
Burç:

Okunmamış mesaj gönderen Ametist »

nscckts yazdı:
17 Ağu 2023, 18:47
sunucu Bircan Bali, artık magazin programlarında yer almayacağını duyurarak "Misyonumu tamamladığımı düşünüyorum" açıklamasında bulundu. Bali'nin haberini alan Seren Serengil, sosyal medya hesabından imalı bir paylaşımda bulundu.

Bali'nin paylaşımı sonrası programı mobbinge uğradığını söyleyerek terk eden Seren Serengil'den imalı sözler gecikmedi.

"BU KURAL HİÇ DEĞİŞMEDİ"

Benim ışığım herkesi aydınlatır. Bir süre sonra sanırlar ki o ışık kendilerinin sürer gider öyle. Bilmezler o ışığın kendileriyle ilgili olmadığını ta ki karanlıkta kalana gerçeklerini görünceye kadar. Eş olsun arkadaş olsun iş olsun ne olursa olsun bu kural hiç değişmedi. Bense hep parlıyorum çünkü yıldız olan benim.
Buna da çok güldüm bircan bali neden bıraktı bilmem ama seren serengil in düşündüğü sebepten olmadığını biliyorum. Tam bir megaloman seren😂
1
1 Resim

Kader, gayrete aşıktır❤️

Kullanıcı avatarı
nscckts
Site Admin
Ruh hali:
Burç:
İletişim:

Ametist yazdı:
18 Ağu 2023, 17:07
nscckts yazdı:
12 Ağu 2023, 00:23

"ACİZ ERKEKLER!"

Bir aynaya baksın yeni gördüm paylaşımını. Kumarbaz, kadın akıllıymış baktı bu kumarbazdan bişey olmayacak alabileceği ne varsa aldı gitti iyi de yapmış. Hala aynı tik tok ta duyar kasmaya çalışıyor bazen insta da görüyorum dağılmış durumda . Urfalı rizeli kız olsaydı da dayanamazdı buna sanki urfa lı rize li kadınlar dıııt tam aksine chloe den beter ederlerdi. Sefil.
M. Ali Erbil ankara lı çok güzel hanım hanım bir kadınla evlenmişti kadın baktı bundan bir halt olmaz bıraktı gitti. Sonra evlendiği de Ankara lıydı o da alacağını aldı gitti. Kadınları suçlamak kolay kendileri uçkurlarına sahip çıkamıyor.
Ametist yazdı:
18 Ağu 2023, 17:08
nscckts yazdı:
17 Ağu 2023, 18:47

"BU KURAL HİÇ DEĞİŞMEDİ"

Buna da çok güldüm bircan bali neden bıraktı bilmem ama seren serengil in düşündüğü sebepten olmadığını biliyorum. Tam bir megaloman seren😂
iki yorumunda tespit gibi tespit :alkis: :alkis: :alkis:
1
1 Resim

Kullanıcı avatarı
nscckts
Site Admin
Ruh hali:
Burç:
İletişim:

Haftanın en çok izlenen dizileri belli oldu. Başrollerinde Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir'in oynadığı Yalı Çapkını, Prime time 20+ABC1 reyting listesine göre, dizi sayısının 22'ye yükseldiği haftada birinci oldu. İkinciliği ise başrollerini Sıla Türkoğlu ve Doğukan Güngör'ün oynadığı Kızılcık Şerbeti aldı.

İŞTE HAFTANIN EN ÇOK İZLENEN DİZİLERİ SIRALAMASI
1 - Yalı Çapkını
2 - Kızılcık Şerbeti
3 - Gönül Dağı
4 - Bambaşka Biri
5 - Dilek Taşı
6 - Yabani
7 - Aldatmak
8 - Ömer
9 - Ben Bu Cihana Sığmazam
10 - Safir
0

Kullanıcı avatarı
nscckts
Site Admin
Ruh hali:
Burç:
İletişim:

Şeyma Subaşı ve Mohammed Alsaloussi boşanıyor iddiası!
Mayıs ayında Fas'ın Marakeş kentinde 3 gün 3 gece süren bir düğünle dünya evine giren Şeyma Subaşı ve Mohammed Alsaloussi çiftinin boşanma sürecinde olduğu iddia edildi.

BOŞANMAK İÇİN RESMİ SÜREÇ BAŞLATILMIŞ
"Henüz dört aylık evli olan çiçeği burnunda çift boşanmak için resmi süreci başlatmış. Evliliklerinin ikinci haftasında Tokyo'da balayındayken sorunlar yaşamaya başladığını öğrendiğim çift, iki hafta önce İstanbul'da bir kulüpte ciddi bir tartışma yaşamış ve Meedo ülkeyi terk etmiş.

Geçen hafta da boşanma protokolü imzalayıp mahkemeye başvurmuşlar. Protokol imzaladıkları için ilk celsede boşanacaklar. Kızının babası Acun Ilıcalı ile 14 ay evli kalan Şeyma'nın ikinci evliliği dört ay sürmüş olacak.
0

Kullanıcı avatarı
nscckts
Site Admin
Ruh hali:
Burç:
İletişim:

İrem Derici: Bütün ünlülerin minimum üç fake hesabı var!
Kıbrıs'ta aldığı sahne öncesi muhabirlerin sorularını yanıtlayan İrem Derici, hem ünlülerle hem de kendisiyle ilgili çarpıcı bir itirafta bulundu.

Bütün ünlülerin minimum üç fake hesabı olduğunu söyleyen şarkıcı "Fake hesapların daha gerçekci görünmesi için hakkımda kötü haber yaptığınızda gidip kendimiz savunuyorum, diğer fake hesabımdan da. 'Bu leş kadının nesini savunuyorsun!' diyorum gerçekçi olması için" dedi.

'SEDA SAYAN BENİ DE TAKİPTEN ÇIKTI'
Geçtiğimiz günlerde Seda Sayan sosyal medya hesabından sevgilisi Çağlar Ökten ve oğlu Oğulcan Engin dışında herkesi takipten çıkmıştı. Muhabirlerin bununla ilgili yorumunu sormasına Derici "Beni de takipten çıktı ama ben ölene kadar Seda ablayı takip edeceğim tabii ki, Safiye Abla üzülmesin Seda Sayan'ın bir bildiği vardır. Ben hayatımda onlar gibi birbirini öven ve seven bir çift görmedim" diyerek cevap verdi.
0

Kullanıcı avatarı
nscckts
Site Admin
Ruh hali:
Burç:
İletişim:

Hadise, yaklaşık 5 yıldır küs olduğu ablasıyla barıştı. Ünlü şarkıcı ablasına Ulus'taki lüks bir mekanda sürpriz doğum günü partisi organize etti

2018 yılında aile içinde bir takım sorunlar yaşayan Açıkgöz ailesi fikir ayrılıklarına düşmüş ve Hadise ablası Hülya Açıkgöz ile küsmüştü. Aynı zamanda menajerliğini yapan ablasıyla tüm iş ilişkisini kestiği gibi davalık da olmuştu. Hülya Açıkgöz sert açıklamalar yapmış "Konuşursam Hadise Türkiye'ye adım atamaz" demişti.

5 YIL SONRA BARIŞTILAR!
Hadise ablasına Ulus'ta sürpriz bir doğum günü partisi organize etti. Beş yıldır görüşmeyen kardeşler sonunda barıştı.
0

Kullanıcı avatarı
nscckts
Site Admin
Ruh hali:
Burç:
İletişim:

Ünlü şarkıcı Deniz Seki'nin annesi Güler Seki, kansere yenik düşerek hayatını kaybetti. Seki'nin annesi Güler Seki, Göztepe Çemenzar Camii'nde cenaze töreni düzenlendi.

Ünlü şarkıcı, sosyal medya hesabından paylaştığı "Annemizi, meleğimizi, Güler’imizi maalesef kaybettik. Başımız sağ olsun" mesajıyla acı haberi duyurdu.

53 yaşındaki sanatçı, "Annem rahatsız, yatalak oldu. Beyin kanserine yakalandı. Çok şükür acı çekmiyor, elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Nefes alsın, yaşasın, acı çekmesin, bir yeri ağrımasın; öyle olduk. Bazen konuşabiliyor, 'Ne olur bana kızım de anne' diyorum. Beni 'kızım gelmiş' diye karşılardı. Eve gidince hep o günleri hayal ediyorum. Zor bir dönem benim için. Altı yıldır yatalak annem" ifadelerini kullanmıştı.
0

Kullanıcı avatarı
nscckts
Site Admin
Ruh hali:
Burç:
İletişim:

Birce Akalay ve Mert Fırat'ın başrollerini paylaşacağı Kanal D'nin yeni dizisi 'Bir Derdim Var'ın müzik süpervizörlüğünü Mor ve Ötesi yürütecek.

Kanal D’nin Ayna Yapım imzalı yeni dizisi 'Bir Derdim Var'ın çekimleri yakında başlıyor. Uyarlama tasarımı Duygu Ertekin’e, senaryosu Yekta Torun’a ait dizinin senaryo ekibinde Deniz Gürlek de yer alıyor.

Bir Derdim Var konusu
İtalyan yapımı 'Oltre La Soglia' (On The Brink) uyarlaması olan 'Bir Derdim Var', gençlerin ergenlik dönemindeki sorunlarını ekrana taşıyacak. Dizinin yapımcıları Lale Eren ve Kerem Çatay, yönetmeni ise Burak Müjdeci.

dizinin müziklerini Aytekin Ataş yapıyor. Mor ve Ötesi de ilk defa bir projenin müzik süpervizörlüğünü üstleniyor.

Bir Derdim Var oyuncu kadrosu
'Bir Derdim Var'ın kadrosunda ayrıca Engin Hepileri, Neslihan Arslan, Erdem Şenocak, Başak Gümülcinelioğlu, İdil Sivritepe, Sami Aksu, Sennur Nogaylar, Eylül Ersöz, Ata Artman, Ava Yaman, Esila Umut, Ataberk Mutlu, Ezgi Gör ve Efe Poylu yer alıyor.
0

Kullanıcı avatarı
nscckts
Site Admin
Ruh hali:
Burç:
İletişim:

0

Kullanıcı avatarı
nscckts
Site Admin
Ruh hali:
Burç:
İletişim:

Vergi kaçırdığı ve kara para akladığı iddialarıyla gündemden düşmeyen sosyal medya fenomeni Dilan Polat, geçtiğimiz günlerde hastaneye kaldırıldığını ve bir süre tedavi altında olacağını duyurmuştu. Son günlerde her hareketi olay olan fenomenin hastalığı belli oldu. Dilan Polat kelebek hastalığı olarak da bilinen lupus hastalığına yakalandığını duyurdu
0

Kullanıcı avatarı
nscckts
Site Admin
Ruh hali:
Burç:
İletişim:

dünyanın her yerinde ezik - kompleksli erkekler aynı tip davranış sergiliyor
0