En İyi İngilizce Gramer Kitapları

Eğitim alanı ve okullarla ilgili bilgi edinme ve paylaşma yeri
Kullanıcı avatarı
nscckts
Site Admin
İfadeler: 42109
Ruh hali:
Teşekkür etti: 2173 kez
Burç:
İletişim:

En İyi İngilizce Gramer Kitapları

Okunmamış mesaj gönderen nscckts »

Benim Hocam Yayınları – Konuşmak İçin Gramer

Yabancı bir dilin gramer yapısını tüm yönleriyle kavramak her zaman kolay değil. Çünkü bazı dillerin gramer yapısı, oldukça farklı ve hatta ilginç olabiliyor. Bu sebeple dillerin gramer yapıları, yeni bir dil öğrenmek isteyen insanların önündeki en büyük problemlerden biri olarak karşımıza çıkıyor. Ancak en iyi İngilizce öğrenme gramer kitapları listemizdeki kitaplar sayesinde, “gramer duvarını” yıkmanız mümkün!

Konuşmak İçin Gramer isimli kitap da, İngilizce öğrenirken faydalanabileceğiniz önemli bir ürün. “Sıfırdan İleri Seviyeye Konu Anlatımlı İngilizce Gramer” alt başlığıyla piyasaya sürülen 405 sayfalık kitap, farklı seviyelere göre özenle hazırlanmış testleri, alıştırmaları ve konuşma pratikleri ile İngilizce gramer öğrenme yolculuğunuzdaki en önemli yardımcılarınızdan biri haline gelebilir.

Enine Boyuna Eğitim – İngilizce Gramer

En iyi İngilizce öğrenme gramer kitapları listemizin ikinci sırasındaki İngilizce Gramer isimli kitap, YÖKDİL’den YDS’ye kadar tüm İngilizce sınavlarına hazırlananlar ve İngilizceyi dört dörtlük bir şekilde öğrenmek isteyenler için hazırlanmış bir gramer kitabı. Bütünüyle İngilizce olarak basılan kitap, İngilizce öğrenmeye sıfırdan başlayanlara dahi önemli ölçüde İngilizce gramer bilgisi kazandırma iddiası taşıyor.

Çok sayıdaki gramer alıştırma bölümü içeren 300 sayfalık kitap, İngilizce öğrenmek ve İngilizce sınavlarında başarıya ulaşmak isteyenler için sonuç odaklı bir ürün olarak dikkat çekiyor.

Road To Success Gramer Kitabı

2022 yılında basılan ve 206 sayfadan oluşan Road To Success Gramer Kitabı, ulusal düzeydeki İngilizce sınavlarına hazırlanırken kullanabileceğiniz kitaplardan biri. Ancak elbette, detaylı bir İngilizce gramer bilgisine sahip olmak isteyenlerin de gönül rahatlığıyla başvurabileceği bir eser.

Çünkü Türkçe konu anlatımlı kitap, içerisindeki destekleyici örnek açıklamalarıyla, İngilizcenin dışarıdan bakıldığında hayli korkutucu görünen gramer yapısını kolay bir şekilde kavramınıza yardımcı olacak.

Akademik İngilizce Grameri Ve Öğrenimi

Yeni bir dil öğrenmek, pek çok zorluğu bünyesinde barındıran bir süreç. Ancak neyi nasıl öğrenmeniz gerektiği konusunda yardımcı olan kitaplar, bu süreci sizler için kolay hale getirebilir. İşte ilk baskısı 2018 yılında Parıltı Yayınlarından çıkan 397 sayfalık Akademik İngilizce Grameri Ve Öğrenimi isimli kitap da İngilizce gramer öğrenimi için gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz eserlerden

Pelikan Yayınları – Hızlı Gramer

Pelikan Yayınlarından çıkan Hızlı Gramer isimli ürün en iyi İngilizce öğrenme gramer kitapları listemizdeki iddialı eserlerden. Adından da anlaşılabileceği İngilizce grameri “hızlı bir şekilde” öğrenebilmeniz için tasarlanan kitap, okuma-anlama modeli üzerine bir öğretim tekniği benimsiyor. Öte yandan hızlı gramer öğretimine yönelik bu metodu, içerisindeki detaylı tabloları ve geniş çaplı konu anlatımlarıyla destekliyor.

Son olarak Hızlı Gramer, video anlatım özelliği ile İngilizce öğrenme sürecindeki uygulamaları hem çeşitlendiren hem de detaylandıran bir eser. Video anlatım özelliğinden faydalanabilmeniz için yapmanız gereken tek şey ise konu başlıkları üzerindeki karekodları cep telefonlarınızın kamerasına okutmak.

Essential Grammar In Use

En iyi İngilizce öğrenme gramer kitapları listemizin altıncı sırasında, İngilizce gramer eğitimi söz konusu olduğunda en güvenilir kaynaklardan biri olan Essential Grammar In Use var. Cambridge’den çıkan ürün, dünya çapında milyonlarca insan tarafından tercih ediliyor.

Essential Grammar In Use detaylı örnekleri, kapsamlı açıklamaları ve yeni öğrendiğiniz gramer bilgilerinizi pekiştirmenizi sağlayacak pratik alıştırmaları ile İngilizce gramer sorununu tek başınıza alt etmenize olanak tanıyor.

Kolay Ve Pratik İngilizce Gramer

Alfa Yayınları tarafından hazırlanan Kolay Ve Pratik İngilizce Gramer, İngilizcenin gramer yapısında yer alan tüm konulara dair detaylı anlatıma sahip. Ancak Türkçe konuşan kişilerin, özellikle İngilizcedeki “zamanlar” konusunu öğrenme noktasında karşılaştıkları güçlükleri kalıcı bir şekilde ortadan kaldırma iddiası taşıyor.

English Grammar İngilizce Dilbilgisi Kılavuzu

En iyi İngilizce öğrenme gramer kitapları listemizdeki son ürün olan English Grammar İngilizce Dilbilgisi Kılavuzu ile İngilizce gramer öğrenme çabalarınızın boşa gitmeyeceğinden emin olabilirsiniz!

Çünkü Türkçe ve İngilizce açıklamalara sahip 440 sayfalık kitapta, başlangıç düzeyinden ileri seviye kadar kapsamlı anlatımlar, binlerce örnek cümle, yüzlerce alıştırma, İngilizce yazım kuralları ve telaffuza dair geniş bir rehber, sık yapılan gramer yanlışları ve çözümleri, yaygın olarak kullanılan deyimler, 2 adet eğitim CD’si ve çok daha fazlası var.
1
1 Resim

Her insan yapmadığı tüm iyiliklerden sorumludur.