General Mobile

Bilişim & Teknik & Teknoloji konusunda aradığınız herşey
Kullanıcı avatarı
nscckts
Site Admin
İfadeler: 42154
Ruh hali:
Teşekkür etti: 2173 kez
Burç:
İletişim:

General Mobile

Okunmamış mesaj gönderen nscckts »

Merhaba arkadaşlar;

öncelikle bu konu sponsorlu değildir, reklam ve iş birliği yoktur ya da ürün yerleştirme içermemektedir sadece beğenip kullandığım, güvendiğim ve inandığım markalar / ürünler yer alabilir. Gördüğünüz her ürün için söylediğim her şey kendi fikirlerim ve/ya deneyimlerimdir. Ürünlerin pahalı veya ucuz olmasından ziyade içerik, formülasyon ve/ya deneyimlerime göre yorum yaptığımı lütfen unutmayın.

performansından memnun kaldığım telefondan bahsetmek istiyorum, telefon yenilemek isteyen, marka arayışında olanlar,almayı düşünen ama daha önce bu markayı kullanmadığı için tereddüt edenlere bilgilendirici bir konu olsun istedim

General Mobile GM 23

vatan bilgisayardan 5499 tl ye 2gün önce aldım

https://www.teknosa.com/general-mobile- ... -125079981

50 MP kamerasıyla GM 23 hayatınızın her anını en yüksek çözünürlükte yakalamanızı sağlıyor,

Tek şarjla saatlerce kullanabilmenize olanak tanıyan 5000mAh bataryası var

Genişletilmiş RAM özelliği sayesinde, daha fazla bellek kapasitesi ile en yüksek performansı elde edebilirsiniz. Daha yüksek bir performans için 8GB RAM kapasitesine sahip (+4GB Genişletilmiş RAM Teknolojisi) GM 23, tüm uygulamalarınızı sorunsuz ve hızlı bir şekilde çalıştırmanızı sağlar. Yoğun kullanım sırasında bile telefonunuzu yavaşlatmadan, tüm işlemleri kolayca gerçekleştirmenize yardımcı olur.

Yüksek performanslı MediaTek Helio G37 işlemcisiyle GM 23 yoğun grafik işlemleri ve çoklu görevlerde sorunsuz bir performans sağlar. MediaTek HyperEngine 2.0 oyun teknolojisinin sağladığı kesintisiz performans sayesinde zorlu aksiyon içeren oyunlarda bile akıcı performansa sahip olursunuz. Ayrıca düşük güç tüketimi sayesinde daha uzun oyun deneyimi yaşarsınız.

işim gereği çok fazla telefon başındayım çok aktif kullanıyorum 2. gün oldu hala sarja takmadım ve hızı mükemmel

tam fiyat performans ürünü

bu fiyata alınabilecek en iyi tasarıma da sahip ...
0

Her insan yapmadığı tüm iyiliklerden sorumludur.