LATTE MAKEUP TRENDİ NEDİR?

Makyaj püf noktaları, makyaj ürünleri
Kullanıcı avatarı
nscckts
Site Admin
İfadeler: 42660
Ruh hali:
Teşekkür etti: 2173 kez
Burç:
İletişim:

LATTE MAKEUP TRENDİ NEDİR?

Okunmamış mesaj gönderen nscckts »

Bu makyaj görünümünün altında ise kahve ve bronz tonları yatıyor. Ayrıca son derece zahmetsiz görünmesi en büyük artılarından ve son yılların öne çıkan çilleri, bu makyajın da önemli detaylarından.

Latte makeup nasıl yapılır?
Hem cilt hem de göz ve dudaklarda çabasız bir görünüm hakim olduğundan, çok fazla ürüne ihtiyaç duymadan bu makyajı yaratmanız mümkün. Aşağıdaki adımları takip etmeniz ise yeterli;

Öncelikle cildinizi hem eşitleyecek, ancak ağırlaştırmadan parlak ve canlı durmasını sağlayacak renkli bir nemlendirici kullanmalısınız. Yani fondöten kullanmanıza gerek yok.

Cildi eşitledikten sonra latte makeup trendi için en önemli makyaj ürünü kesinlikle bronzer… Krem versiyonları ise daha doğal bir görünüm elde etmenizi sağlıyor. Makyaj artisti Tanielle Jai, makyajı oluştururken bronzer’ı bir fırça yardımıyla elmacık kemiklerine, alına, çene çizgisine ve hatta gözlere uyguluyor.
ed522b91-2.jpg
Sonraki adımda yüzü biraz boyutlandırmak için göz altlarına, burun kenarlarına ve çene bölgesine biraz kapatıcı uygulamalısınız.

Göz makyajında sarı alt tonlu mat kahveler kullanabilir, kullandığınız kahve farı göz altlarınıza da uygulayabilirsiniz. Latte makeup kahve ve bronz tonlarını kapsadığı için smokey bir görünüm de katmak isterseniz, siyah yerine kahve bir göz kalemiyle bunu yapabilirsiniz.

Son olarak dudaklarda ise yine kahve tonlarında bir dudak kalemi ile dudaklarınızı çerçeveleyebilir, dudaklarınızın içini biraz bu kalemle doldurabilir ve ardından yaz aylarına uyumlu bir latte makeup görünümü için şeffaf bir lipgloss uygulayarak makyajınızı tamamlayabilirsiniz.
83faca8c-1.jpg
2 Resim

Her insan yapmadığı tüm iyiliklerden sorumludur.

Kullanıcı avatarı
Skinkeyr
Seçkin Üye
İfadeler: 12762
Ruh hali:
Teşekkür etti: 1543 kez
Burç:

Re: LATTE MAKEUP TRENDİ NEDİR?

Okunmamış mesaj gönderen Skinkeyr »

Ayy çisem de yapmıştı ben onda görmüştüm çok beğenmiştim. 🤩Çok hoş bir trend. 🤩
2 Resim

Kullanıcı avatarı
nscckts
Site Admin
İfadeler: 42660
Ruh hali:
Teşekkür etti: 2173 kez
Burç:
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen nscckts »

Skinkeyr yazdı:
27 Tem 2023, 12:57
bende çok severim zaten makyaj yaparsam bunu yapıyorum yaklaşık 15 senedir makyaj stilim bu :gulme: en doğal duran ve herkese yakışan stil olduğunu düşünüyorum , risksiz
1 Resim 1 Resim

Her insan yapmadığı tüm iyiliklerden sorumludur.

Kullanıcı avatarı
Skinkeyr
Seçkin Üye
İfadeler: 12762
Ruh hali:
Teşekkür etti: 1543 kez
Burç:

Okunmamış mesaj gönderen Skinkeyr »

nscckts yazdı:
27 Tem 2023, 15:46
Skinkeyr yazdı:
27 Tem 2023, 12:57
bende çok severim zaten makyaj yaparsam bunu yapıyorum yaklaşık 15 senedir makyaj stilim bu :gulme: en doğal duran ve herkese yakışan stil olduğunu düşünüyorum , risksiz
Akımların öncüsüsün valla hailey kardaşyanss bakın işinize kardeşim Antep'in gururu Nisoşko var buarada. 😂
2 Resim