effectha retinal nigth serum

retinal, ceramide, hamamelis, hyaluronik, bisabolol, niacinamide

Kalıcı Makyaj Uygulamaları, Kozmetik Markaları, Vücut Bakımı, Göğüs Sağlığı, Göğüs Bakımı, Cilt Bakımı, Saç Bakımı, Saç Rengi, Saç Renkleri, Saç Modelleri, El ve Ayak Bakımı, Makyajın Püf Noktaları, Parfüm, Parfüm Yorumları, Parfüm Önerileri, Lazer Epilasyon, İğneli Epilasyon, Bakımlı Kadın Portalı
Kullanıcı avatarı
nscckts
Site Admin
İfadeler: 42148
Ruh hali:
Teşekkür etti: 2173 kez
Burç:
İletişim:

effectha retinal nigth serum

Okunmamış mesaj gönderen nscckts »

Merhaba; öncelikle bu konu sponsorlu değildir, reklam ve iş birliği yoktur ya da ürün yerleştirme içermemektedir sadece beğenip kullandığım, güvendiğim ve inandığım markalar / ürünler yer alabilir. Gördüğünüz her ürün için söylediğim her şey kendi fikirlerim ve/ya deneyimlerimdir. Ürünlerin pahalı veya ucuz olmasından ziyade içerik, formülasyon ve/ya deneyimlerime göre yorum yaptığımı lütfen unutmayın. Benim cildimde işe yarayan ürünler belki sizin cildinizde aynı sonucu göstermeyebilir. Bu nedenle eğer emin değilseniz ürünlerin tam boyunu almadan lütfen deneyiniz. Dermatolog, doktor ve kimyager olmadığımı, ve bir tüketici olarak araştırma yapıp bu bilgileri paylaştığımı lütfen unutmayınız. Bu sebeple ürün önerisi yapmadığımın tekrar altını çizmek isterim.
IMG_20240404_150022_336.jpg
https://www.effectha.com/urun/effectha- ... ight-serum

a vitamini türevinde en hızlı etkili ama en hassas ciltlere de uygun olan formuyla içeriği çok güzel,nem desteği sağlıyor , cildi koruyor, içeriğindeki cadı fındığı özüyle gözeneklerde başarılı, yeşilçay ile antioksidan , papatya çiçeğinden elde edilen içeriğiyle cildi yatıştıştırıyor, lekelerin oluşumunu engelleyip olan lekelerin rengini açmaya yarıyor, sebumu dengeliyor, yaşlanma belirtilerini azaltıyor...

temiz yüz ve boyun bölgesine akşam haftada 1 ile başladım 2 hafta sonra haftada 2 ye çıktım bu bana yeterli geliyor . en fazla haftada 3 gece kullanıma uygun, bu tarz ürünlerde özellikle güneş kremine dikkat edip mutlaka kullanmak gerekiyor ve güneşten kaçınmamız gerekiyor...

İÇERİK

Aqua, Caprylic/Capric Triglyceride, Niacinamide, Glycerin, Sodium Acrylates Copolymer, Lecithin, Behenyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Glycine Soja (Soybean) Sterols, Tocopheryl Acetate, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Phospholipids, PEG-20, Caprylic/Capric Glycerides, Retinal, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Ceramide 3, Xanthan Gum, Bisabolol, Ascorbyl Tetraisopalmitate, Phenoxyethanol, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Extract, Sodium PCA, Camellia Sinensis Extract, Olea Europaea Leaf Extract, Sodium Hyaluronate (Hyaluronic Acid), Ethylhexylglycerin, Polysorbate 20, Lactic Acid.

effectha nın sosyaleczacı işbirliğiyle çıkartığı retinal kremle kıyaslamak istedim hem içerikde çok benzer bileşenler var hem renk olarak ...

hatta o ürünü de incelemiştim viewtopic.php?f=8&t=1053
sosyaleczacı işbirliği ile çıkarılan retinol daha kışa uygun çünkü daha kremsi doku ve daha nemli his bırakıyor

effectanın bu retinal gece serumu çok hafif hatta her cilt tipine uygun olsada eeeen çok yaplı ciltler ve karma ciltler memnun kalacaktır malum onların cildine uygun yağlandırmayan serum ve krem bulmaları daha zor

çok kuru citler 15 dk sonra üstüne nemlendirici uygulayabilir

ben sıcak bölgede yaşadığım için ve zaten yağlı cilde sahip olduğum için nemli ve yapışkan his hiç bırakmayan çok konforlu bulduğum effectha retinal gece serumunu daha çok beğendim sıcak havalara daha uygun buldum ama kış için kesinlikle effectha sosyal eczacı retinal kremini öneririm

:ask:
4 Resim

Her insan yapmadığı tüm iyiliklerden sorumludur.