Kolajen kullanımı

Kalıcı Makyaj Uygulamaları, Kozmetik Markaları, Vücut Bakımı, Göğüs Sağlığı, Göğüs Bakımı, Cilt Bakımı, Saç Bakımı, Saç Rengi, Saç Renkleri, Saç Modelleri, El ve Ayak Bakımı, Makyajın Püf Noktaları, Parfüm, Parfüm Yorumları, Parfüm Önerileri, Lazer Epilasyon, İğneli Epilasyon, Bakımlı Kadın Portalı
Kullanıcı avatarı
akrepkadini
İfadeler: 3
Teşekkür etti: 1696 kez

Kolajen kullanımı

Okunmamış mesaj gönderen akrepkadini »

Merhaba hanımlar ben de son zamanlarda kullanımı artan kolajen ile ilgili fikirlerinizi merak ediyorum.
Öneri üzerine bir kutu day2day kullandım tadını çok beğenemesem de bitirdim,etkisini göstermesi için üç ay kullanacağım ikinci kutuyu kiperin kolajenini aldım,meyve suyuna karıştırıp akşamları içiyorum.
Kolajen kullanan hanımların yorumlarını merak ediyorum hangi markayı kullandığınızı,sizde ne gibi etkiler yarattığını paylaşırsanız sevinirim
0
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti akrepkadini mesajı için:
nsccktsgecesiyahi ve başka bir kullanıcı
Değerlendirme: 75%

Davranışlarınız taklit,düşünceleriniz satılık,değerleriniz emanet olmasın…

Kullanıcı avatarı
gecesiyahi
İfadeler: 1
Teşekkür etti: 977 kez

Re: Kolajen kullanımı

Okunmamış mesaj gönderen gecesiyahi »

Merhabaa wonka ve day2day kullandım kesinlikle faydasını gördüm
0
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti gecesiyahi mesajı için:
gevezeyazarnscckts ve başka bir kullanıcı
Değerlendirme: 58.33%

Kullanıcı avatarı
gevezeyazar
Teşekkür etti: 949 kez

Okunmamış mesaj gönderen gevezeyazar »

akrepkadini yazdı:
10 Oca 2023, 14:32
Merhaba hanımlar ben de son zamanlarda kullanımı artan kolajen ile ilgili fikirlerinizi merak ediyorum.
Öneri üzerine bir kutu day2day kullandım tadını çok beğenemesem de bitirdim,etkisini göstermesi için üç ay kullanacağım ikinci kutuyu kiperin kolajenini aldım,meyve suyuna karıştırıp akşamları içiyorum.
Kolajen kullanan hanımların yorumlarını merak ediyorum hangi markayı kullandığınızı,sizde ne gibi etkiler yarattığını paylaşırsanız sevinirim
Şu hastalık döneminde katkı sağlayacağını düşündüğüm için bende markaları dönüşümlü kullanıyorum 💪
0
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti gevezeyazar mesajı için:
nsccktsAmetist ve başka bir kullanıcı
Değerlendirme: 41.67%

Kullanıcı avatarı
nscckts
Site Admin
İfadeler: 42819
Ruh hali:
Teşekkür etti: 2173 kez
Burç:
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen nscckts »

Kolajenlerin hepsinden ayrı ayrı fayda sağlanır, kimisinde x vitamini daha fazla diğerinde y, o yüzden her kürde ayrı ayrı marka kullanmak en güzeli...
0
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti nscckts mesajı için:
Ceycey0406Ametist ve başka bir kullanıcı
Değerlendirme: 66.67%

Her insan yapmadığı tüm iyiliklerden sorumludur.

Kullanıcı avatarı
Ceycey0406
yasaklı
Teşekkür etti: 26 kez

Okunmamış mesaj gönderen Ceycey0406 »

Kolajen kullanıyorum 4 senedir.önce day 2 day ile başladım.Memnun da kaldım.sonra daha uygun fiyatlı ürün arayışlarına girdim naturagen kullanıyorum şu an.ara verdiğimde de hap olarak alıyorum.Ama haplar asla şaseler gibi etkili değiller.3 ay kullanılmalı 1 kür.sonra ara verip tekrar 3 ay la devam edilmeli.Özellikle kadınlara he sağılık hem de cilde saça gençlik veriyor zamanla.
0
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti Ceycey0406 mesajı için:
nsccktsAmetist ve başka bir kullanıcı

Kullanıcı avatarı
Ametist
Moderatör
İfadeler: 12662
Ruh hali:
Teşekkür etti: 2488 kez
Burç:

Okunmamış mesaj gönderen Ametist »

3 ay day to day, 3 ay barbaris ve 3 ay suda kolajen kullandım. 6 ay ara verdim. Tüm formları midemi ağrıtmaya başladı.
Velavit 1000 mg glycin li olanı denemek istiyorum ancak midemden korkuyorum.
Kullandığım dönemde, eklem sağlığım için ve cildim için güzel etkilerini görmüştüm.
0
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti Ametist mesajı için:
nsccktsgevezeyazar ve başka bir kullanıcı

Kader, gayrete aşıktır❤️

Kullanıcı avatarı
sepyazeytin
yasaklı
İfadeler: 0
Teşekkür etti: 228 kez
Burç:

Okunmamış mesaj gönderen sepyazeytin »

akrepkadini yazdı:
10 Oca 2023, 14:32
Suda kolajen kullandım, Collagen Forte kullandım, Voonka kullandım.

Collagen Forte'u büyük hevesle almıştım fakat kullanımı çok zor. Günde 6 adet diyor mesela ve her yaş için kullanım sayısı farklı. Birkaç kez sayfalarına yazdım ama farklı cevaplar gelince güvenim sıfıra indi, bir daha almadım.

Voonka'nın toz olan kolajenini 3 ay kullandım (tip 1, tip 2, tip 3) ve boyun ağrılarım, diz ağrılarım geçince çok memnun kaldım. Vücuda 3 ay bunu yükleyince daha düşük formu olan tabletlerine geçtim ki vücuda yüklenen kolajen birden eksilmesin. 3 ay da tablet formunu kullanınca bu defa da saşe formuna başladım. Bir süre ara verdim, şimdi yine aynı markayı kullanıyorum.
0
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti sepyazeytin mesajı için:
nsccktsgecesiyahi ve başka bir kullanıcı

Yalnız insan yoktur, az kedi vardır...