Güzellik Rutinim

Kalıcı Makyaj Uygulamaları, Kozmetik Markaları, Vücut Bakımı, Göğüs Sağlığı, Göğüs Bakımı, Cilt Bakımı, Saç Bakımı, Saç Rengi, Saç Renkleri, Saç Modelleri, El ve Ayak Bakımı, Makyajın Püf Noktaları, Parfüm, Parfüm Yorumları, Parfüm Önerileri, Lazer Epilasyon, İğneli Epilasyon, Bakımlı Kadın Portalı
Kullanıcı avatarı
nscckts
Site Admin
İfadeler: 43037
Ruh hali:
Teşekkür etti: 2173 kez
Burç:
İletişim:

Re: Güzellik Rutinim

Okunmamış mesaj gönderen nscckts »

Günaydın kızlar
Hunimi taktım :)
Ahsen hasta babam hasta ,babamınki de bulaşıcı
Görseniz ikiye bölündüm :)

Çocuğu hastaneye götürecektik skolyoz için ,randevu almıştık gidemedik babamla ilgilenmekten gece ahsenin ateşi vardı uyuyamadım görseniz beni delirmiş tavuk gibi geziyorum ortada :)
6 Resim

Her insan yapmadığı tüm iyiliklerden sorumludur.

Kullanıcı avatarı
Bensimo
Seçkin Üye
İfadeler: 3594
Teşekkür etti: 1498 kez

Okunmamış mesaj gönderen Bensimo »

Ametist yazdı:
02 May 2024, 12:29
Bensimo yazdı:
02 May 2024, 08:22
nscckts yazdı:
01 May 2024, 14:10

Ben 1 tane bile okuyamadım çok fena başından ayrılamıyorum hep koşuşturma ,
ilaç verdiler mide bağırsak için film çekilecek yarın sabah ağzıda su bile içemeyecek kadar açık yara var ,nefes de alamıyor ciğer kötü , kanda enfeksiyon 45 ,iltihaplı eklem romatizması var senelerdir ,ona özel iğneler olan ona özel 4 saatlik serum vurulan biri babam zaten vücut direnci yok ağır romatizma hastası,o zaten ekstra zor ,dizinde de platin var kaza geçirmişti eskiden ,ne olduysa o platin olan yer dizdeki ilhapla anormal şişlik olmuş ağrıyor, yumruk gibi kocaman şiş,kaburgasında kocaman şişlik var, neden olduğu bilinmyor,şah damarında kireçlenmede çıktı , ağzından bağırsağından kan geliyor , kolonozkopi endeskopi yapılacak sabah,polip varsa alınacak ve biyopsi alınabilir dediler,şah damarı kireçlenmesi için kan sulandırıcı da verdiler ,mevcut olan kanamaları arttı ve sabah polipden sonra kanama daha da artacak sorun şu ,yemek yasak sadece sıvı , takviye yasak ,kanama çok, ilaçlardan dolayı miktarı çoğaldı ve kanamayı arttıracak muayene ve tedaviler olacak

Ben ne yapıcağımı bilmiyorum

Babamı kaybedecekmişim gibi bir his var içimde
Hemen kötü düşünme Nisa, Allahtan ümit kesilir mi hiç. İnşallah Rabbim şifasını verecek :dua: ben dün kötüydüm giremedim ama bugün daha iyiyim okurum ben de inşallah.
Bensoşum sana da geçmiş olsun Allah şifa versin. Dikkat et kendine🥰
Sağol canım, hafiften hafiften ağrılar başladı. Bir günüm bir günümü tutmuyor 🙄
3 Resim

Kullanıcı avatarı
Bensimo
Seçkin Üye

Ametist yazdı:
02 May 2024, 13:56
Hucurat suresi okuyanlar okuduklarınızı buraya yazın ben toplayayım.

@Poudré nin okudukları ile birlikte TOPLAM: 27 oldu.
Dün 2 tane okuyabildim, bugün de okuyunca yazarım tekrar.
5 Resim

Kullanıcı avatarı
Bensimo
Seçkin Üye

nscckts yazdı:
03 May 2024, 08:08
Günaydın kızlar

Çocuğu hastaneye götürecektik skolyoz için ,randevu almıştık gidemedik babamla ilgilenmekten gece ahsenin ateşi vardı uyuyamadım görseniz beni delirmiş tavuk gibi geziyorum ortada :)
Zaten hep böyle olur, geldi mi üst üste gelir herşey. Geçmiş olsun ikisine de. Sana da Allah kolaylık versin Nisa, hasta bakmak çok zor hem bedenen hem ruhen ☹
4 Resim 1 Resim

Kullanıcı avatarı
Ametist
Moderatör
İfadeler: 12746
Ruh hali:
Teşekkür etti: 2488 kez
Burç:

Okunmamış mesaj gönderen Ametist »

nscckts yazdı:
03 May 2024, 08:08
Günaydın kızlar

Ah ya kötü olmuş. Ahsen e geçmiş olsun Allah şifa versin.
Sana da Allah kolaylık versin sıkıntlarını kum tanesi gibi küçültsün.
5 Resim 1 Resim

Kader, gayrete aşıktır❤️

Kullanıcı avatarı
Skinkeyr
Seçkin Üye
İfadeler: 12830
Ruh hali:
Teşekkür etti: 1543 kez
Burç:

Okunmamış mesaj gönderen Skinkeyr »

Sebboy58 yazdı:
02 May 2024, 21:36
Kendimi şahane hayatımda ki şebo gibi hissediyorum 🤣🤣🤭
Bense bir Beşir, Bahar, Ömer ezel değil ama. 😂
5 Resim

Kullanıcı avatarı
Sebboy58
Seçkin Üye
İfadeler: 8991
Teşekkür etti: 2014 kez

Okunmamış mesaj gönderen Sebboy58 »

Skinkeyr yazdı:
03 May 2024, 12:13
Sebboy58 yazdı:
02 May 2024, 21:36
Kendimi şahane hayatımda ki şebo gibi hissediyorum 🤣🤣🤭
Bense bir Beşir, Bahar, Ömer ezel değil ama. 😂
🤣🤣🤣
1
1 Resim

Kullanıcı avatarı
nscckts
Site Admin
Ruh hali:
Burç:
İletişim:

kızlaaaar nasılsınız
3 Resim

Kullanıcı avatarı
Skinkeyr
Seçkin Üye
İfadeler: 12830
Ruh hali:
Teşekkür etti: 1543 kez
Burç:

Okunmamış mesaj gönderen Skinkeyr »

nscckts yazdı:
03 May 2024, 15:34
kızlaaaar nasılsınız
Yağmurlu burası ıslandım biraz ben de.Curly Görl metod yapmam gerek galiba aydınlamasını yaşadım gene. yağmurda aşırı dalgalanıyor.Aşko, 80 tane Hucurat okundu. Ben 71 dedim ama fazla okunmuş ama bir şey olmaz herhalde. :gulme: sen ne yaptın daha iyi mi hastalar?
4 Resim

Kullanıcı avatarı
Ametist
Moderatör
Ruh hali:
Burç:

Skinkeyr yazdı:
03 May 2024, 16:32
nscckts yazdı:
kızlaaaar nasılsınız
Yağmurlu burası ıslandım biraz ben de.Curly Görl metod yapmam gerek galiba aydınlamasını yaşadım gene. yağmurda aşırı dalgalanıyor.Aşko, 80 tane Hucurat okundu. Ben 71 dedim ama fazla okunmuş ama bir şey olmaz herhalde. :gulme: sen ne yaptın daha iyi mi hastalar?
görl maşallah ne güzel fazlasıyla bitti. bende de 27 vardı TOPLAM: 107 oldu. Şifa olsun.
4 Resim

Kader, gayrete aşıktır❤️

Kullanıcı avatarı
Sebboy58
Seçkin Üye

Ametist yazdı:
03 May 2024, 17:13
Skinkeyr yazdı:
03 May 2024, 16:32
nscckts yazdı:
kızlaaaar nasılsınız
görl maşallah ne güzel fazlasıyla bitti. bende de 27 vardı TOPLAM: 107 oldu. Şifa olsun.
Bnden de 5 gelsin şimdilik @nscckts
3 Resim

Kullanıcı avatarı
deanspie
Seçkin Üye
İfadeler: 5668
Ruh hali:
Teşekkür etti: 24 kez
Burç:

Okunmamış mesaj gönderen deanspie »

nscckts yazdı:
kızlaaaar nasılsınız
Asıl seni sormalı canım
Keşke aynı şehirde yaşasaydık sana yardıma gelmeyi o kadar isterdim ki

Ben de hastalandım ateşim çıktı sinüslerim de dolmuş gelemedim 1-2 gün

İnşallah tüm dertlerin yok olsun güzel günler gelecek bu günlerin ardından inşallah sabret biraz daha
Ahsenkuşa çok geçmiş olsun ❤️🩹
4 Resim

Kullanıcı avatarı
nscckts
Site Admin
Ruh hali:
Burç:
İletişim:

Kızlaaar :emoji: çok duygulandım çok teşekkür ederim :hands: Allah'ım dualarınızın bin misli şifayı sizlere versin :oyyy:
Bugün hep uyudu dinlendi kusma ishal hiç kalmadı ağız yaralarının yarısı geçti iştahı açık,uyanık olduğu her an hep yiyor :kalp:

Buraya nasılsınız diye yazdıktan sonra uyuyakalmışım yeni uyandım :gulme: çok dinlenmiş kalktım

Birtek guatır ameliyatı olacak o kaldı onda da birkaç doktora daha sorucaz
2 doktora sorduk , şah damarının hemen yanı oldukça büyümüş ve damarı sıkıntılı ,hiç birşey olmasa sesini kaybedebilir çünkü çok baskı yapıyor çok büyük dediler

Onu sorucaz başka birşey kalmadı

Buraya geldiğinde ölür kesin diye üzüldüğüm adam yeme içmelere doyamıyor benden iyi :kahkahaa:
6 Resim

Kullanıcı avatarı
nscckts
Site Admin
Ruh hali:
Burç:
İletişim:

deanspie yazdı:
03 May 2024, 17:45
nscckts yazdı:
kızlaaaar nasılsınız
Asıl seni sormalı canım

İnşallah tüm dertlerin yok olsun güzel günler gelecek bu günlerin ardından inşallah sabret biraz daha
Oyyy çok geçmiş olsun canımsın

Şimdi nasılsın peki
3 Resim

Kullanıcı avatarı
Ametist
Moderatör
Ruh hali:
Burç:

nscckts yazdı:
03 May 2024, 17:46
Kızlaaar :emoji: çok duygulandım çok teşekkür ederim :hands: Allah'ım dualarınızın bin misli şifayı sizlere versin :oyyy:
Bugün hep uyudu dinlendi kusma ishal hiç kalmadı ağız yaralarının yarısı geçti iştahı açık,uyanık olduğu her an hep yiyor :kalp:

Buraya nasılsınız diye yazdıktan sonra uyuyakalmışım yeni uyandım :gulme: çok dinlenmiş kalktım

2 doktora sorduk , şah damarının hemen yanı oldukça büyümüş ve damarı sıkıntılı ,hiç birşey olmasa sesini kaybedebilir çünkü çok baskı yapıyor çok büyük dediler

Buraya geldiğinde ölür kesin diye üzüldüğüm adam yeme içmelere doyamıyor benden iyi :kahkahaa:

Maşallah subhanallah o kadar sevindim ki anlatamam. Söylemiştim sana cumaya güzelleşecek herşey diye.
Daha da güzel olsun Allah başından eksik etmesin.

Şu an 48 fazla hucurat suremiz var troid ameliyatına kadar onu 71 e tamamlarız o da güzel geçer Allah ın izniyle
6 Resim
En son Ametist tarafından 03 May 2024, 18:03 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kader, gayrete aşıktır❤️

Kullanıcı avatarı
Ametist
Moderatör
Ruh hali:
Burç:

deanspie yazdı:
03 May 2024, 17:45
nscckts yazdı:
kızlaaaar nasılsınız
Asıl seni sormalı canım

Geçmiş olsun canım sinüslerin tıkanması da zor oluyor.
3 Resim 1 Resim

Kader, gayrete aşıktır❤️

Kullanıcı avatarı
Sebboy58
Seçkin Üye

Ay okadar yazmıştım bosa gitti kızlar sayfa kapandı of bugün gelişmeler oldu tekrar yazcam şimdi 🤣🤣
0

Kullanıcı avatarı
Sebboy58
Seçkin Üye

nscckts yazdı:
03 May 2024, 17:46

Oh oh maşallah daha iyi olacak bütün kalbimle inanıyorum cnm ❤️ 🥰 @nscckts
0

Kullanıcı avatarı
Sebboy58
Seçkin Üye

Kızlar üçüncü kişi bugün bni aradı kankan dediki dün senin ismini verdi dedi üstüne de kamptan aradılar dedi neden böyle birşey yaptın neden bnm hakkımı kullanmaya çalıştın dedi birde kendi ilçenden alinmak istemissin bana sordun mu dedi bnde unuttum oan demedim ki sen bizimle geldiğinde bizim oraya geliyorsun zaten demeyi unuttum 🤭dedimki bnm hakkım yokmuş ikinizden birini yazdırmam gerekiyordu bnde sen avantajlı olduğun için seni yazdırdım sonra kankam dediki haberi olmadan neden böyle birşey yaptın iptal ettim dedim bnde aradım iptal ettim kankami yazdırdım bu seferde o bana kızdı bnmkini neden yazdırdın diye dedim bn hakkım olmadığını daha dün öğrendim dedim.Bn aramızdaki samimiyete güvenerek böyle yaptım olayların buralara kadar geleceğini bilemedim istesem de sen olmadan senin hakkını kullanmam zaten dedim seninde gelmen gerekiyor dedim baktı ki üste çıkıyorum dediki iş yerinde izin aldık izine çıkamadık yanlış anlaşılıyoruz dedi dedimki madur ettiysem özür dilerim dedim diyorki ki baktı ki üste çıkıyorum zamaninda tcmi aldın e-devlete girmek için sürekli girdin bnde şifre değiştim farketmissindir dedi.Aradan yıllar geçti bn bile hatırlamıyorum dedim ne için almıştım dedim aşi takipini yapmak için almışım sürekli resim atmışım girdiğimde ona msj gitmiş vs bnde bir sürü kişinin tcsi var belki de yanlışlıkla bile tıklamis olabilirim hatırlamaya çalışıyorum kendi kendime düşündüm bir an uyarsaydin bni ozaman dedim diyorki görmezden geldim iyi niyetli olduğunu bildiğim için dedi.Dedim ki hatta benim geleceğim bile belli değildi dedimki kankama onu da çağırırım bnm teker kötü bn gidemezsem beraber gidersiniz dedim diye söyledim yani bn izinde almadım kötü diye tekerim iki haftadır ise gidemiyorum dedim doğru düzgün kesinlikle amacım üzmek kırmak fırsatçılık yapmak değildi ikinizden de özür dilerim dedim.Diyor ki bana zaten kamp çıksa ikinizide götürürüm dedi dedim ki kankama da söyle sende bil bni götürmek zorunda değilsiniz beraber gidebilirsiniz kankama da bunu ilet dedim Rahat olun dedim bn onlar gibi kaprisli egolu değilim hiç sıkıntı olmaz yani :)kendi iyi bak kolay gelsin. Dedim kapadım konuyu kanka olacak kızdan daha ses yok ama o konuşurken onun yanında olduğuna yemin edebilirim beni kaybetmemek için kızı önce hiddetlendirip sonra sakinleştirdi eminim fırtınadan önce ki sessizlik mi göreceğim normalde engellerdi kızinca engellememiş🤭ama bu haftasonu dışarı çıkamam çağırır eminim gateşim var boğazım ağrıyor bn elimden geleni yaptım kızlar bn anlatırim anlayan anlar neyi kaybettiysem iyi niyetten kaybettim zaten🤭 hafta içi buluşurum birgün kankama da arayıp yalvaramam onu bekllyorsa yani kendi düşsün [peşime konuşmak istemiyorum şimdi dedi bn hazir olmasını bekliyorum bunun için bir keresinde çok sinirlendi yanına çağırdi annemin telini aldi bnden amaç neyse hala bekliyorum aramasını kötuleyecekti sanırım 🤭ezmeye çalıştı bni psikolojikmen oda biliyor bunu yaparsa bni tamamıyla kaybeder hayırlısı canlar nediyim bekliyim bakalım bir kaç gün daha🤭bn rahatladım biraz en azından bir kişiye kendi mi ifade ettim medeni insan gibi telleri kapadık.@nscckts @Poudré @deanspie @Bensimo @Ametist @Skinkeyr
1
1 Resim

Kullanıcı avatarı
Sebboy58
Seçkin Üye

Kızlar uzun oldu biraz kusura bakmayın
0