moremo ürün incelemesi

Kalıcı Makyaj Uygulamaları, Kozmetik Markaları, Vücut Bakımı, Göğüs Sağlığı, Göğüs Bakımı, Cilt Bakımı, Saç Bakımı, Saç Rengi, Saç Renkleri, Saç Modelleri, El ve Ayak Bakımı, Makyajın Püf Noktaları, Parfüm, Parfüm Yorumları, Parfüm Önerileri, Lazer Epilasyon, İğneli Epilasyon, Bakımlı Kadın Portalı
Kullanıcı avatarı
nscckts
Site Admin
İfadeler: 41934
Ruh hali:
Teşekkür etti: 2173 kez
Burç:
İletişim:

moremo ürün incelemesi

Okunmamış mesaj gönderen nscckts »

Merhaba arkadaşlar;

öncelikle bu konu sponsorlu değildir, reklam ve iş birliği yoktur ya da ürün yerleştirme içermemektedir sadece beğenip kullandığım, güvendiğim ve inandığım markalar / ürünler yer alabilir. Gördüğünüz her ürün için söylediğim her şey kendi fikirlerim ve/ya deneyimlerimdir. Ürünlerin pahalı veya ucuz olmasından ziyade içerik, formülasyon ve/ya deneyimlerime göre yorum yaptığımı lütfen unutmayın. Benim cildimde işe yarayan ürünler belki sizin cildinizde aynı sonucu göstermeyebilir. Bu nedenle eğer emin değilseniz ürünlerin tam boyunu almadan lütfen deneyiniz. Dermatolog, doktor ve kimyager olmadığımı, ve bir tüketici olarak araştırma yapıp bu bilgileri paylaştığımı lütfen unutmayınız. Bu sebeple ürün önerisi yapmadığımın tekrar altını çizmek isterim.

sizlere deneyip memnun kaldığım saç bakım ürünlerinden biraz bahsetmek istiyorum ...
Screenshot_20230902_124201.jpg
Bu nazik şampuan saç derisi ve saçı tahriş etmeden çeşitli amino asit, protein ve organik içerikleriyle zayıflamış saçı yeniden yapılandırır. Saç derisini derinlemesine temizlerken yumuşaklık ve ferahlık hissi sağlar. Lesitin ve yulaf özü ile saç yüzeyindeki hasarı onararak saçları güçlendirir.Bütün saç tiplerine uygun olan bu şampuan özellikle hasar görmüş ve zayıflamış saçlar için nem, onarma ve güçlendirici etki sağlar.17 çeşit amino asit, 3 farklı protein ve organik şifalı içeriklerle zenginleştirilen güçlü kompleks sayesinde hasar görmüş saçınızı yeniden yapılandırır, eğer tüleren cansız nemsiz saçlarınız varsa memnun kalacağınız şampuanlardan biridir

https://www.korendy.com.tr/products/mor ... 4212916247

saç bakım adımlarından ilk basamak olan şampuanla yıkadıktan sonra serum resmen saçlarıma nefes aldırdı

https://www.korendy.com.tr/products/mor ... 0329919511

Bütün saç tiplerine uygun olan bu sıvı özellikle hasar görmüş, nemini ve parlaklığını kaybetmiş ve zayıflamış saçlarlar için geliştirilmiştir. Kısa saçlar için tavsiye edilmez.

serumu saç derisine ve cildinize değdirmeden özellikle saçın hasarlı bölgelerine dökün ve beyaz kremsi hale gelinceye ve köpürünceye kadar saçı ovalayın. Eğer hala kremsi beyaz bir yapıya dönüşmüyorsa ve köpürmüyorsa, serumdan biraz daha dökün, ovalayın ve saçın hasar durumuna göre 10 ile 60 saniye kadar bekletip durulayın. En iyi sonuç için ürünü haftada 2-3 kez kullanın.

duruladıktan sonra efsane üçlünün son adımını uyguluyorum

https://www.korendy.com.tr/products/mor ... 2016155671

masaj yaparak uygulayın. Saçta 5-10 dakika bekletin ve ardından iyice durulayın. İpeksi yumuşaklığı sürdürmek için haftada bir kaç kez uygulayabilirsiniz.

› Güçlü onarım ve nemlendirme kabiliyeti
› Yoğun besleyici bakım
› Güçlü parlaklık, pürüzsüzlük ve yumuşaklık etkisi
› Hızlı ve etkili bakım

duştan çıkıp saçlarımı iyice kuruttuktan sonra bu bakım yağı tüm bakımın saçıma sabitlenmesini saçlarımın uzun süre ışıl ışıl olmasını ve besleyici nemi ile dolgun ve canlı durmasını sağlıyor

https://www.korendy.com.tr/collections/ ... -oil-150ml

özellikle saçın hasarlı bölgelerine yoğunlaşarak eşit şekilde uygulayın. Saçı kurutmadan önce ya da kuruttuktan sonra uygulayabilirsiniz. Durulanmaz. Günlük kullanıma uygundur.
2 Resim

Her insan yapmadığı tüm iyiliklerden sorumludur.

Kullanıcı avatarı
deanspie
Seçkin Üye
İfadeler: 5295
Ruh hali:
Teşekkür etti: 24 kez
Burç:

Re: moremo ürün incelemesi

Okunmamış mesaj gönderen deanspie »

Essence ve maskeden kullanıyorum
Şampuanı da alacağım ilerleyen zamanda
1
1 Resim

Kullanıcı avatarı
nscckts
Site Admin
İfadeler: 41934
Ruh hali:
Teşekkür etti: 2173 kez
Burç:
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen nscckts »

deanspie yazdı:
04 Kas 2023, 22:38
keşke şampuanıda almayı bekleseydin ürünleri kullanmak için ,set halinde daha etkili daha kısa sürede güzel etki veriyor
1
1 Resim

Her insan yapmadığı tüm iyiliklerden sorumludur.

Kullanıcı avatarı
deanspie
Seçkin Üye
İfadeler: 5295
Ruh hali:
Teşekkür etti: 24 kez
Burç:

Okunmamış mesaj gönderen deanspie »

nscckts yazdı:
04 Kas 2023, 23:00
deanspie yazdı:
04 Kas 2023, 22:38
keşke şampuanıda almayı bekleseydin ürünleri kullanmak için ,set halinde daha etkili daha kısa sürede güzel etki veriyor
Şuanki etkisinden de memnunum şampuan değişince saçlarım da değişiyor o yüzden bekliyorum elimdekiler bitsin
1
1 Resim